Продавець MOBIPOISK✌ - Экономь умно, покупай разнообразно! Надежный магазин – ваш выбор с умом! розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
837 відгуків
promo_banner
Інтернет-магазин цифрової техніки!
+380 (66) 006-42-33
+380 (67) 945-44-96

Як вибрати кращу мобільний страховку

Як вибрати кращу мобільний страховку

Ви думаєте про страхування для свого мобільного телефону? Багато користувачі вибирають політику для свого телефону, яка захищає їх від можливих поломок або крадіжок. У Kelisto ми пояснюємо, що ви повинні враховувати, щоб отримати кращу страховку для вашого мобільного телефону.

  • Які кращі мобільні страховки?

  •  

    Що слід мати на увазі при пошуку мобільного страховки?,

Подібно машині або вдома, все більше і більше користувачів вирішують застрахувати ще один зі своїх найцінніших активів: свій смартфон . Мобільні телефони стали невід'ємною частиною нашого життя, але і вкладенням засобів, особливо коли мова йде про терміналах високого класу. Коли ціна одного з цих пристроїв може наблизитися до 1000 євро, користувачі воліють платити щомісячну плату за мобільний страховку, щоб гарантувати захист свого пристрою.

Які кращі мобільні страховки?

Оператори, виробники, традиційні страховики, спеціалізовані магазини ... Ринок страхування пропонує безліч варіантів купівлі мобільного або планшетного страхування .

У Kelisto ви можете відвідати наш мобільний страхової компаратор, щоб ви могли вибирати між базовою, вищої і вищої політиками . Ціна цих правил буде залежати від вартості вашого пристрою.

ТЕРМІНАЛЬНЕ ЗНАЧЕННЯ

ОСНОВНА ПОЛІТИКА

ВИЩА ПОЛІТИКА

ТОП ПОЛІТИКА

Менше 200 євро

2,33 євро / місяць

3,33 євро / місяць

4,00 євро / місяць

Від 200 до 400 євро

3,50 євро / місяць

5,00 євро / місяць

6,00 євро / місяць

Від 400 до 600 євро

5,83 євро / місяць

8,33 євро / місяць

10,00 євро / місяць

Від 600 до 900 євро

6,71 євро / місяць

9,58 євро / місяць

11,02 євро / місяць

Понад 900 євро

7,72 євро / місяць

11,02 євро / місяць

12,67 євро / місяць

З іншого боку, щоб укласти договір страхування з оператором, ви повинні бути клієнтом цієї компанії , в додаток до виконання інших вимог, наприклад, не більш 15 днів (у деяких випадках 30), що пройшли з моменту покупки терміналу.

Що слід мати на увазі при пошуку мобільного страховки?

В смартфони стають все більш важливе значення у повсякденному житті , так що залишитися без нього з - за поломки або аварії, навіть через кілька годин, можуть виникнути несподівані проблеми. З цієї причини все частіше рекомендується оформляти мобільний страховку, щоб погасити витрати, які вона спричинила за собою, особливо якщо ви шукали який-небудь спосіб фінансування, оскільки в результаті ви можете заплатити в розстрочку мобільний пристрій, який було вкрадено або перестало працювати ,

Перш ніж наймати мобільний страховку, пам'ятайте, що згідно з Законом 23/2003 «Про гарантії при продажі товарів народного споживання» будь-який продавець зобов'язаний реагувати на виробничі збої або збої протягом періоду, який у разі мобільні телефони, як правило, два роки.

Однак, магазини, як правило, не несуть витрат у випадку, якщо телефон був випадково зламаний або вкрадений, тому, якщо ви хочете розширити захист свого мобільного телефону, вам доведеться прийняти політику, яка покриває ці збитки.

Щоб допомогти вам вирішити, чи варто це того, ми відповідаємо на запитання, що виникають при покупці страховки для мобільного телефону :

  • Скільки коштує мобільний страховка?

Ціна мобільного поліса залежить, в основному, від вартості пристрою : чим дорожче телефон, тим дорожче страховик бере на себе ремонт або заміну пристрою і, отже, тим вище премія. Оператори і спеціалізовані компанії установлюють діапазони цін у своїй страховці, починаючи від мобільних телефонів менш ніж за 200 євро (чиї поліси зазвичай мають ціну, що починається з трьох євро в місяць) до тих, які перевищують 1500 (що може скласти близько 20 євро в місяць, тобто майже 240 євро на рік).

В останньому випадку вам потрібно буде оцінити, чи збираєтеся ви амортизувати витрати на укладення договору мобільного страхування з урахуванням накладених на вас умов.

  • Яке покриття зазвичай пропонує мобільний страховка?

Перш ніж укладати договір, бажано ознайомитися з дрібним шрифтом і умовами, щоб не піддаватися операціям, які згодом виявляються такими, що не відбулися. Базова страховка зазвичай покриває випадкове пошкодження пристрою (найбільш поширене, таке як поломка екрану або розлив рідини ), але є й такі, які в непоправних випадках пропонують клієнту новий телефон або включають заміна в разі крадіжки чи грабежу .

Чтобы избежать неприятных сюрпризов, имейте в виду, что кража - это не то же самое, что кража . Эта тема обычно вызывает противоречия, потому что, например, если вы оставите свой мобильный телефон на столе в ресторане и когда телефон вернется, он исчезнет, ​​компания может не покрыть вас, утверждая, что это кража. Ограбление подразумевает запугивание или насилие, и, как правило, страховщик требует, чтобы было сообщение о краже, чтобы взять на себя ответственность за ущерб.

В мобильном страховом компараторе Kelisto вы можете найти базовые, улучшенные и лучшие полисы . К ним относятся: 

ОСНОВНАЯ ПОЛИТИКА

ВЫСШАЯ ПОЛИТИКА

ТОП ПОЛИТИКА

Нет франшизы, нет недостатков, поломка экрана

Нет франшизы, нет разрыва, разрыв экрана и кражи

Нет франшизы, нет недостатков, поломки экрана, кражи, повреждения водой, случайного повреждения и кражи

  • Страховка покрывает потерю телефона?

Помните, что наличие мобильной страховки не гарантирует защиту, что бы ни случилось, но наиболее полные политики включают замену терминала в случае случайной потери. Эту ситуацию, однако, трудно оправдать, и компании могут воспользоваться тонкой гранью между случайной потерей и небрежностью, чтобы нести эти расходы.

  • Покрывает ли моя домашняя страховка повреждение мобильного телефона?

Если у вас уже есть полис для вашего дома, ознакомьтесь с условиями, потому что даже среди самых  дешевых страховых полисов вы можете найти компании, которые покрывают  убытки от кражи, грабежа и грабежа на дорогах общего пользования . Это будет, да, ремонт для поломок - хотя в некоторых случаях вы можете прибегнуть к гарантийным и мошенническим вызовам.

  • Как защитить мой мобильный телефон?

Помимо  страхования и ухода за телефоном  с помощью чехла или защитного стекла, которое предотвращает повреждение экрана, существуют и другие меры, которые могут помочь вам продлить срок службы вашего мобильного телефона. Например, если вы подозреваете, что ваш мобильный телефон был утерян или украден, вы можете прибегнуть к  удаленной службе геолокации,  которая также позволяет блокировать терминал. Такие приложения, как AndroidLost ,  Find My Phone ,  Prey Anti-Theft  или  Where my Droid, могут предотвратить мошеннические звонки и помочь вам восстановить телефон.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner