Продавець MOBIPOISK✌ - Экономь умно, покупай разнообразно! Надежный магазин – ваш выбор с умом! розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
836 відгуків
promo_banner
Інтернет-магазин цифрової техніки!
+380 (66) 006-42-33
+380 (67) 945-44-96

Яка швидкість інтернету мені дійсно потрібна?

Яка швидкість інтернету мені дійсно потрібна?

За останній рік всі оператори збільшили свою пропускну здатність, і більшість компаній пропонують оптоволоконний канал 1 Гбіт / с. Щоб ви могли проаналізувати, чи можуть ваші будинку скористатися цими тарифами, ми повідомимо вам, яка швидкість інтернету дійсно потрібна кожному користувачеві.

ADSL пацієнт 30 Мб
Оптоволокно від 100 Мб
Оптоволокно від 300 Мб

Оптоволоконна мережа 1 Гбіт / с: кому потрібна максимальна швидкість?
На якій швидкості мені потрібно дивитися Netflix і HBO або грати онлайн?
Що я повинен враховувати при скороченні тарифу на інтернет?
У повному розгортанні волоконно-оптичних мереж телефонів, Іспанія вже веде доступ до цієї технології в Європі, охоплюючи понад 71% населення, згідно з даними ОЕСР (Організація економічного співробітництва і розвитку). Не погоджуючись на це, оператори не припиняють пропонувати усе більш широку смугу пропускання, і кілька днів тому Movistar оголосив, що тестує швидкість до 400 Гбіт / с. На сьогоднішній день тільки в деяких компаніях швидкість становить 1 Гбіт / с, а загальний максимум - 600 Мбіт, але для яких користувачів найбільш підходящі і дорогі плани дійсно краще всього підходять? Щоб допомогти вам відповісти на це питання, в Kelisto ми хотіли проаналізувати швидкість, яка потрібна кожному типу користувачів.
ADSL до 30 Мб
Ця швидкість дозволяє читати і відправляти електронні листи, переглядати Інтернет і керувати вашими соціальними мережами, але ця широкосмугова мережа досить обмежена для завантаження або споживання потокового контенту. Також майте на увазі, що при укладенні контракту на ADSL реальна швидкість, з якою ви дістанетеся до вашого будинку, буде полягати не в максимумі, а в максимумі, якого ви можете досягти.
Єдина перевага ADSL перед оптоволокном полягає в тому, що він доступний практично в будь-якому куточку іспанській території, тому він є кращою альтернативою для тих, хто не має оптичного покриття будинку.
Які кращі швидкості ADSL до 30 Мб?


Якщо у вас немає можливості встановити оптоволокно, Pepephone пропонує вам найнижчу ADSL-швидкість в нашому щомісячному порівнянні. За 23,6 євро в місяць ви можете подорожувати максимум 20 Мб. Для тих, хто хоче витратити більше, MásMóvil пропонує вам, крім 20 Мб, стаціонарний телефон з необмеженими дзвінками на інші стаціонарні телефони та 60 хвилин для розмов з мобільними телефонами за ціною. Від 29,99 євро.
Оптоволокно зі швидкістю 100 Мб
ADSL 30 Мбайт може не вистачити для більшості користувачів, особливо якщо врахувати, що наше споживання збільшується і що тепер додаються комп'ютери, планшети або мобільні пристрої, які також підключаються до домашньої мережі Wi-Fi. Перехід від ADSL до оптоволокну значний: починаючи з 30 Мбайт, користувач починає користуватися 100 Мб (базової з більшості компаній) симетричної волоконної оптики, що гарантує ту ж швидкість, що і завантаження файлу.
Перевага, крім поліпшення якості навігації, полягає в тому, що це не впливає на ціни, однакові для ADSL і оптоволокна, на додаток до розширення пропозиції, оскільки більш дешеві оператори пропонують цей тип технологія.


Які кращі оптоволоконні швидкості від швидкості 100 Мб?Навіть найменші телекомунікаційні мережі мають оптоволоконні швидкості від 50 до 200 МБ, хоча 100 МБ — найпоширеніша базова пропускна здатність. Якщо ми подивимося на найдешевші оптоволоконні тарифи за місяць, в топ-3, які займають Jazztel, Lowi і MásMóvil, плата за перший рік не перевищує 30 євро в місяць. Звичайно, Jazztel піднімається через 12 місяців з 28,95 євро до 43,95 євро.
Оптоволокно зі швидкістю 300 Мб
Якщо вдома є кілька людей, які будуть підключені одночасно, а 100 МБ не вистачає, ви можете розширити їх до 300 або 600 МБ, самій високій швидкості передачі даних, пропонованої більшістю операторів, і з якої важко заклинило навігацію


Які кращі оптоволоконні швидкості до 300 Мб?У цьому місяці Jazztel є найдешевшою компанією, яка наймає 300 Мб, хоча з MásMóvil ви можете отримати до 600 Мб за найкращою ціною. В обох випадках плата зменшується протягом перших місяців, тому вам доведеться врахувати це збільшення пізніше.


Оптоволоконна мережа 1 Гбіт / с: кому потрібна максимальна швидкість?


В останні місяці оператори збільшили швидкість своїх тарифів на будинки, деякі з яких вже досягають 1 Гбіт / с, пропускна здатність якої до кінця 2017 року була зарезервована для бізнес-сектора. Ця швидкість більш обмежена, ніж попередні, з точки зору території та, крім того, вона перевищує потреби середніх споживачів. Навіть якщо вам потрібна висока швидкість завантаження, багато завантажень P2P або декілька одночасно працюючих пристроїв, шансів на 300 МБ більш ніж достатньо.
Тим не менше, якщо ви помітите, що одночасне використання декількох пристроїв уповільнює роботу, рекомендується збільшити пропускну здатність.
Які кращі швидкості 1 Гбіт / по оптоволокну?


На сьогоднішній день тільки Vodafone і Yoigo пропонують швидкість в 1 Гбіт / в своїх оптоволоконних тарифних планах, хоча ви також можете скоротити цю пропускну здатність з допомогою тарифів Orange «Любов» для Інтернету і мобільного зв'язку.


На якій швидкості мені потрібно дивитися Netflix і HBO або грати онлайн?


З 50 Мб у вас не буде проблем з підключенням до мультимедійного контенту або перегляду контенту з телевізійних платформ та серіалів, таких як Netflix або HBO. Першим, здатного відтворювати контент в Ultra HD і 4K, для роботи потрібно тільки швидкість 25 МБ, що дає приклад, що 50 МБ достатньо. Крім того, маючи постійну швидкість, ви також можете завантажувати файли.


Якщо врахувати, що для перегляду потокового контенту найвищої якості або відтворення не потрібно більше 30 Мб, будь звичайний користувач може погодитися на самі базові пропозиції ADSL і оптоволокна. Пам'ятайте, що використання найвищої пропускної здатності не завжди є гарантією швидкого руху. Звідси важливість проведення тесту швидкості інтернету при наявності проблем, з допомогою яких ви можете перевірити, скільки споживає кожна програма, яку ви використовуєте, і швидкість, яка дійсно досягає вас. Це може бути пов'язано з тим, що у вас проблема з підключенням або повільність пов'язана з іншими факторами, такими як процесор вашого комп'ютера або відсутність вільного місця на жорсткому диску або в ОЗП.

Що я повинен враховувати при скороченні тарифу на інтернет?


Перш ніж вибрати пропускну здатність, яка найкращим чином відповідає вашим потребам, варто проаналізувати інтернет-споживання вашого будинку, скільки ви підключаєтеся, якщо ви робите це одночасно, що ви робите, коли переглядаєте ... Хоча це може здатися важким вправою Оцінка того, яка вам потрібна швидкість, не дасть вам дуже обмежену швидкість. Коли ви знаєте, який тип пропозиції ви шукаєте, ви можете допомогти собі з порівняння інтернет-тарифів, таких, як Kelisto, знайти той, який вас найбільше цікавить. Крім того, щоб уникнути переплати ми пропонуємо вам кілька порад:


Розрізняють швидкість завантаження і завантаження. Хоча більшість компаній пропонують симетричне оптоволокно зі стабільною швидкістю незалежно від використання мережі, важливо переконатися, що при завантаженні і завантаженні файлів у вас буде однакова швидкість передачі даних (що вам покаже оператор). У деяких випадках, таких як ADSL, швидкість завантаження може бути в 10 разів нижче швидкості завантаження, що слід враховувати тим, хто, наприклад, грає онлайн.Перш ніж прийняти рішення про пропозицію, перевірте умови знижок або акцій, які застосовуються оператором. Деякі з найдешевших ставок на ринку мають підступ: через три, шість або 12 місяців ціна підвищується, іноді навіть подвоюється, тому варто розрахувати загальні річні витрати і подивитися, чи дійсно вони окупляться, коли продажі закінчаться.Для більшості тарифів на інтернет перебування протягом одного року, і, якщо ви відкидаєте достроково, вам доведеться прийняти економічний штраф, який зазвичай перевищує 100 євро (хоча це правда, що оператори зазвичай знижують штраф залежно від строку контракту у вас залишилося виконати). Це вимога важливо, якщо ви хочете уникнути додаткових витрат, особливо якщо врахувати, що такі компанії, як Vodafone, піднімають це умова до 24 місяців. Іншою крайністю є Pepephone, єдина компанія, з якою ви можете укласти контракт на оптоволокно і ADSL без сталості.Нарешті, пам'ятайте, що оператори пропонують кращі ціни для клієнтів, які наймають більше послуг. Насправді, як ви можете бачити у нашому рейтингу найдешевших тарифів на Інтернет і мобільні телефони , є компанії, які ставлять більш низькі тарифи на свої пропозиції конвергентного оптоволокна і телефонії, ніж на фіксований широкосмуговий зв'язок, тому, якщо ви також хочете підключитися і подзвонити Коли ви знаходитесь далеко від дому, ви можете скористатися пакетом, який поєднує в собі все, що вам потрібно.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner