Продавець MOBIPOISK✌ - Экономь умно, покупай разнообразно! Надежный магазин – ваш выбор с умом! розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
837 відгуків
promo_banner
Інтернет-магазин цифрової техніки!
+380 (66) 006-42-33
+380 (67) 945-44-96

Найкращі навушники Bluetooth на даний момент

Найкращі навушники Bluetooth на даний момент

Галузь навушників дуже обширна, але існує зростаюча галузь, така як гарнітури Bluetooth . Прямо зараз всі телефони мають з'єднання Bluetooth більш або менш в умовах, до яких ми повинні додати інші пристрої, такі як планшети, ноутбуки або навіть настільні комп'ютери, для яких був куплений адаптер Bluetooth або інтегрований в материнську плату.

Основна причина, з якої ви купуєте навушники Bluetooth, - це зручність, хоча ви повинні прийняти пов'язані з цим проблеми. Видалення кабелю дає свободу пересування, але натомість вони купують навушники, які із-за того, як працює стиснення звуку по протоколу Bluetooth, втрачають якість. Більшість домашніх користувачів, яким потрібен кращий звук, звертаються до навушникам, які використовують радіозв'язок з базою, яка включає в себе бездротові навушники, але ті, хто хоче Bluetooth, зазвичай також можуть використовувати їх поза будинку з комфортом, наприклад, з телефоном.

Яку Bluetooth-гарнітуру вибрати

  138674-наушники-обзор-sony-mdr-1000x-review-image2-8og7zktfrr.jpg

Навушники Bluetooth продаються у всіх звичайних форматах, хоча є один, специфічний для них з-за їх розміру, наприклад навушники . Передбачено два невеликих вкладиша, які вставляються у вухо як вкладиші, але не пов'язані один з одним, і кожен має власне Bluetooth-з'єднання з парним пристроєм. Ці моделі можна втратити легше, до того ж їх автономність набагато менше.

На шиї ті , які , як правило , також кнопка типу з кабелем або твердою структурою , яка з'єднує обидві навушники позаду шиї, більш важко втратити і деякі моделі мають затискач , щоб уникнути будь - якої плутанини з ними. Вони також більш зручні для тих, хто займається з ними спортом, оскільки вони, як правило, краще тримаються і не виявляються на землі у випадку раптових або непередбачених рухів. У них трохи більше автономності, ніж у навушників.

Пов'язки на голову, в свою чергу, бувають двох типів: охоплюють вухо , що повністю закривають вухо; і надуральные , які розташовані над вухом. Вибір того чи іншого, як правило, справа смаку, хоча циркулярні навушники також можуть мати активне шумозаглушення, щоб максимально знизити зовнішній шум, наприклад, у громадському транспорті - хоча я ніколи не рекомендую їхати з міркувань безпеки, в громадському транспорті або на вулиці, ізольованою від навколишнього середовища з одним з цих навушників . Це також моделі з максимальною автономністю, здатні працювати від 20 до 30 годин в залежності від максимальної гучності, на яку вони встановлені.

Шумозаглушення

Шумозаглушення зазвичай є однією з основних функцій для багатьох покупців, оскільки вони використовують їх в тривалих поїздках або для більшого душевного спокою вдома перед шумними сусідами. Шумозаглушення є пасивним, якщо воно не включає в себе додаткової електроніки для зниження шуму понад того, що забезпечується ізоляцією навушників, і активним, якщо у вас є додаткова система протидії зовнішнього шуму, яка зазвичай супроводжується мікрофонами. виявляти і генерувати звук в протифазі зовнішньому. Активне шумозаглушення внесло невеликий додатковий фоновий шум.

Нижче є спеціальний розділ для навушників Bluetooth з активним шумозаглушенням.

Про Bluetooth

  jaybird-cover.jpg

Bluetooth - це стандарт для бездротового зв'язку точка-точка або точка-багатоточка в останніх версіях, який дозволяє легко створювати особисті бездротові мережі. Він працює на частоті 2,4 ГГц і дозволяє передавати обмежений обсяг інформації, що викликає певні незручності, такі як технологія бездротової передачі звуку.

Ці Bluetooth-гарнітури можуть мати один або кілька профілів використання, які визначають тип інформації, яку вони можуть обмінюватися з пристроєм, з яким вони пов'язані. Найбільш часто використовувані профілі в аудіо пристроях:

  • A2DP (розширений розподіл звуку) : це те, що визначає, як аудіо інформація передається між пристроями однонаправленим способом і з двома стереоканалами.
  • AVRCP (віддалене управління аудіо і відео) - цей профіль дозволяє пристрою управляти потоковим аудіо, яку воно одержує від парного пристрою, з допомогою A2DP. В залежності від реалізованої версії, зазвичай 1.6 в останніх моделях, ви можете керувати відтворенням, паузою, зупинкою, отримувати метадані поточної пісні або навіть обкладинку альбому.
  • HSP (профіль гарнітури) - використовується для гучного зв'язку. Він обмежений трансляцією звуку в одному каналі.
  • HFP (гучний зв'язок): динамік буде мати мікрофон і може використовуватися для відповіді на вхідні дзвінки на асоційованому телефоні. На відміну від HSP, цей режим можна також використовувати для утримання дзвінка або повторного набору, серед деяких інших деталей.

Одночасно можна використовувати лише один профіль, що є обмеженням при потенційно високу якість звуку при викликах.

Аудіо кодеки Bluetooth

  aptx.jpg

Сигнал, який відправляється на динаміки Bluetooth, перед відправкою стискається з-за обмеженої пропускної здатності цього бездротового протоколу. Хоча спочатку звук Bluetooth був гучним і низькою якістю, з роками з'явилися нові аудіо кодеки стиснення музики і розмов з меншими втратами.

Профіль A2DP встановлює, які кодеки можна використовувати для надсилання аудіо каналу. Найбільш часто використовуються:

  • SBC (кодування під діапазонів): це кодек за замовчуванням для A2DP, який повинні розуміти всі пристрої, з максимальною швидкістю 328 кбіт / с з дискретизацією 44,1 кГц, тому сигнал сильно стиснутий і в кінцевому підсумку має низьку якість звуку.
  • aptX - це патентований кодек Qualcomm, який забезпечує більш високу якість звуку на пристроях Bluetooth. У нього є кілька версій для різних цілей, таких як низька затримка для ігор і програм у реальному часі або аудіо без втрат. Останній є нормальним, і він робить це на 16 біт і 44,1 кГц - CD - якості - займають більшу пропускну здатність передачі.
  • aptX HD: це версія aptX, яка дозволяє відтворювати 24-бітний звук 48 кГц через Bluetooth.
  • AAC (розширене звукове кодування): це аудіо формат, використовуваний в основному за межами бездротових технологій, і він використовується пристроями Apple, хоча багато продуктів інших компаній почали використовувати його для сумісності з iPhone. . Формат AAC реалізований в декількох кодеки і призначений для підтримки високої якості звуку, хоча звичайні проблеми з відправкою через з'єднання Bluetooth залишаються.

Економічні моделі

  mpow-cheetah.jpg

Це нормально - хотіти витрачати трохи на навушники Bluetooth, але, дивлячись на таку ціну в цьому секторі, є свої проблеми. По-перше, баланс між вартістю підключення Bluetooth, дизайном і якістю звуку при обмеженому бюджеті означає, що пара з них буде підірвана. Купівля гарнітури Bluetooth за 20 євро майже напевно буде мати посередня якість звуку, нормальний дизайн і можливість підключення по Bluetooth, яка не так стабільна, як хотілося б, що також впливає на якість звуку.

Але є ще достойні недорогі продукти, які можуть бути цікаві багатьом користувачам, навіть якщо тільки в деяких випадках використовувати їх для розмови, і якість звуку не є абсолютно важливим, щоб воно було ідеальним. Якщо це правильно, за тією ціною, яка у них є, звичайно більш ніж достатньо.

HOMSCAM

Ці навушники досить недорогі, стійкі до поту і використовують Bluetooth 5.0 для сполучення з пристроями. У них є автономія близько чотирьох годин використання, а акумуляторна батарея забезпечує ще 30 годин. У них є мікрофон для дзвінків.

Навушники

Навушники HOMSCAM


Пинганилло, Bluetooth.

Захист від поту або води, мікрофон, Bluetooth 5.0.

T15 (навушники Bluetooth 5.0)

 

Orangeck T15 (аудіосистема Bluetooth 5.0)


Ґудзик, навушники.

Захист від поту й води, Bluetooth 5.0.

JBL T450BT

T450BT

JBL T450BT
 

частоти від 20 Гц до 20000 Гц, 32 Ом.

Мікрофон, управління музикою, Bluetooth 4.2.

MS-V98 Bluetooth 5.0 de Moosen

MS-V98 (підтримує Bluetooth 5.0)

Moosen MS-V98
 

Ґудзик, навушники.

Захист від поту й води, Bluetooth 5.0.

Бездротові стерео навушники JIUHUFH

Бездротові стереонавушники

Бездротові стереонавушники JIUHUFH
 

Супраауральный, Bluetooth.

Мікрофон, Bluetooth 4.2.

Aukey EP-T25

EP-T25


Ґудзик, навушники.

Захист від поту або води, мікрофон, Bluetooth 5.0.

 

 

H7 Bluetooth де Mpow

H7 Bluetooth

 

OneOdio Fusion A7

Fusion A7


Circumaurales, Bluetooth, кабель.

Bluetooth 4.0.

Якір SoundBuds Slim

Як і інші навушники Bluetooth, SoundBuds від Anker недорогі, з хорошою зв'язком по Bluetooth 4.1 і вбудованими елементами керування музикою, а також мікрофоном. Акумулятор ємністю 110 маг забезпечує автономну роботу близько 7 годин, час зарядки - 1,5 години. Вони також мають сертифіковану водонепроникність IPX4.

SoundBuds Slim


Потилицю, Bluetooth.

частоти від 20 Гц до 20000 Гц, 16 Ом.

 

Захист від води і поту, мікрофон, Bluetooth 4.1.

Xiaomi Mi AirDots

Ці навушники мають можливість підключення по Bluetooth 5.0 і мають автономну роботу близько чотирьох годин. Вони перезаряджаються у власному боксі приблизно за 90 хвилин. Вони включають в себе драйвери 7,2 мм і білий дизайн з тактильними кнопками для різних дій. Він використовує якісний кодек AAC і сумісний з iPhone і іншими продуктами Apple.

Мої AirDots


Пинганилло.

Мікрофон, Bluetooth 5.0.

 

 

Xiaomi Redmi AirDots

У редх AirDots схожі на Мі AirDots , але з деякими змінами, наприклад, що управління за допомогою кнопок , а не ємнісна зони. Вони трохи менше за розміром, чохол для зарядки теж трохи менше, продаються в чорному кольорі. У них використовується кодек SBC, кілька поступається AAC іншої моделі, і якість музики трохи нижче, хоча більшість користувачів не помітять різниці.

Redmi AirDots


Пинганилло.

Мікрофон, Bluetooth 5.0.

Monster iSport Перемога

iSport Перемога


Потилицю, Bluetooth.

Мікрофон, Bluetooth 4.1.

 

 

JBL Tune 205BT

Тюнінг 205BT


частоти від 20 Гц до 20000 Гц, чутливість 100 дБ / мВт.

Мікрофон, управління музикою.

Найкращі загальні моделі Bluetooth

  841d07a9a39fb69f5bb18499e494e6d1b9e402b5.jpg

Такі моделі мають з'єднання Bluetooth та значно розрізняються за якістю звуку і продуктивності, і тому варіюються від недорогих до дорогих. Ці моделі мають наголов'я і в цілому мають стриманий дизайн, тому їх можна без проблем носити з собою куди завгодно. Якщо ви шукаєте моделі з активним шумозаглушенням, вони знаходяться в окремому розділі.

Аудіотехніка SonicFuel ATH-AR3BT

Audio-Technica - один з еталонів аудіо секторі, з чудовим ATH-M50x з кабельним підключенням. В області бездротового зв'язку і в аналогічному ціновому діапазоні представлені ATH-AR3BT з гарною якістю звуку. У них є NFC для швидкого сполучення, мікрофон для гучного зв'язку, вони легкі (190 грам) і працюють протягом 30 годин. Вони включають в себе стереокабель 3,5 мм і 1,2 м і сумісні зі звуковим кодеком aptX. Вони доступні в чорному і білому кольорі.

SonicFuel ATH-AR3BT


Закриті навушники, Bluetooth.

частоти від 5 Гц до 35000 Гц, 41 Ом, чутливість 97 дБ / мВт.

 

Micrófono, Bluetooth 4.1, aptX.

Bose Soundlink II

SoundLink II являють собою закриту Охоплюють модель , яка забезпечує хорошу якість звуку, не вистачає можливостей, хоча вони відчувають нестачу в компанії Qualcomm APTX кодек. Вони досить зручні, з широким оголовьем і амбушурами, а також з мікрофоном з функцією гучного зв'язку і управлінням музикою. Час автономної роботи складає 15 годин, час заряджання - 3 години.

Soundlink II


Закриті перисті, бездротові.

Мікрофон, управління музикою, Bluetooth 4.0.

 

 

Аудіотехніка ATH-DSR9BT

ATH-DSR9BT є взірцем високої продуктивності серед найдорожчих на ринку. Він має відмінне відтворення звуку завдяки закритим периферійним динамікам і типу. У ньому є Bluetooth 4.2, а також NFC для швидкого з'єднання з пристроями. Динаміки мають розмір 45 мм, частотну характеристику від 5 до 45 000 Гц і повний опір 38 Ом. Їх можна підключити за допомогою USB-кабелю довжиною 2 м для зарядки та відтворення високоякісного звуку, а в додаток до aptX він підтримує 24-бітний звук aptX HD. Їх автономність становить 15 годин, а на перезарядку потрібно близько 5 годин.

ATH-DSR9BT


Circumaurales cerrados, Bluetooth, кабель.

частоти від 5 Гц до 45000 Гц, 38 Ом, чутливість 103 дБ / мВт.

 

Мікрофон, управління музикою, Bluetooth 4.2, aptX.

Аудіотехніка ATH-M50xBT

ATH-M50xBT


Закриті охоплюють вуха, кабель.

частоти від 15 Гц до 28000 Гц, 38 Ом, чутливість 99 дБ / мВт.

 

Bluetooth 4.1.

HD 350BT від Sennheiser

HD - 350BT є добре спроектовані над навушники-вкладиші з Bluetooth 5.0, регулюються, і продаються в чорно-білому. Включає підтримку різних кодеків через Bluetooth, включаючи aptX і aptX з низькою затримкою. Вони заряджаються через USB-порт типу C, повністю заряджаються з нуля приблизно за дві години, а їх діапазон становить до 30 годин.

HD 350BT


Circumaurales, Bluetooth.

частоти від 18 Гц до 22000 Гц, чутливість 108 дБ / мВт.

 

Мікрофон, управління музикою, Bluetooth 5.0, aptX, aptX з низькою затримкою.

AKG Y50BT

Y50BT


Circumaurales, Bluetooth.

32 Ом, чутливість 113 дБ / мВт.

 

Bluetooth 3.0.

З активним шумо придушенням

  5-4-px-wireless-наушники-built-to-last.jpg

Bluetooth-навушники з активним шумозаглушенням складають цікаву нішу, але про неї варто поговорити окремо. Завдяки шумозаглушення користувач може краще ізолювати себе від навколишнього середовища, але, у свою чергу, з'являється додатковий шум, що лежить в основі сигналу, прийнятого навушниками.

Це шумозаглушення здійснюється шляхом запису звуку навколо користувача за допомогою двох або більше мікрофонів, додаючи двотактний сигнал в навушники. У кожної компанії є свій власний спосіб боротьби з активним шумозаглушенням, і система Bose вважається кращою, представленої в QuietComfort 35.

Ксенон КИГО

 

Ксенон


Закриті циркулярні навушники, Bluetooth.

частоти від 20 Гц до 20000 Гц, 32 Ом, чутливість 98 дБ / мВт.

 

Мікрофон, шумозаглушення, Bluetooth 5.0, aptX.

AirPods Pro de Apple

У AirPods Pro є дужками , які мають різну конструкцію , ніж звичайні AirPods для просування активного шумозаглушення , що вони включають в себе. Для вкладишів передбачені подушки різних розмірів. У нього є Bluetooth 5.0 і з'єднання NFC з iPhone. У них є автономія до 24 годин при прослуховуванні музики завдяки додатковій зарядці транспортувального і зарядного боксу. Вони водонепроникні і захищені від поту, а зарядка корпусу здійснюється через базу Qi або роз'єм Lightning.

AirPods Pro


Пинганилло, Bluetooth.

частоти від 20 Гц до 20000 Гц.

 

Мікрофон, управління музикою, шумозаглушення.

Sony WH-1000XM3

Навушники WH-1000XM3 покращують попередню модель WH-1000XM2, додаючи виключне якість шумозаглушення і поліпшену звукову систему. Їх розрахункова тривалість становить 30 годин, або до 40 годин, якщо вони з'єднані кабелем. В іншому характеристики залишилися такими ж, як і у попередньої моделі. Доступні в білому і чорному кольорі.

WH-1000XM3


Блютус.

частоти 4 Гц до 40000 Гц, 46 Ом, чутливість 103 дБ / мВт.

 

Управління музикою, шумозаглушення, Bluetooth 4.1, aptX, aptX HD.

 

Bose QuietComfort 35 II

QuietComfort 35 II були еталоном для придушення шуму в навушниках протягом деякого часу до прибуття більш сучасних моделей від Bose і Sony. Немає ніяких серйозних відмінностей від попередньої моделі, за виключенням того, що їх можна використовувати для активації Google Assistant або Siri, у них є спеціальна кнопка на лівому навушнику для перемикання шумозаглушення між трьома положеннями (високий, низький і вимкнений), а також вони включають NFC для швидкого сполучення пристроїв.

Шумозаглушення дуже ефективно, усуваючи більшість високих шумів і значно зменшуючи низькі частоти, такі як удари всіх видів. Вони ідеально підходять для використання в самих спокійних ситуаціях, і як тільки музика ставиться на не надто високий рівень, навіть голоси людей поблизу не чути.

Їх дизайн покликаний зробити їх зручними для будь-якого покупця, хоча це вже питання особистого смаку. Він може бути пов'язаний з вісьмома пристроями Bluetooth одночасно, так що аудіосигнал може прийматися з ПК одночасно із сполученням з телефоном, наприклад, для відповіді на виклики. Автономність більше 20 годин.

QuietComfort 35 II


Кругової, бездротовий.

Мікрофон, управління музикою, шумозаглушення, Bluetooth 4.0, aptX.

Bose 700

700 - це навушники нового дизайну порівняно з QuietComfort 35 II, з хорошим активним шумозаглушенням цієї моделі, але, насамперед, вони покращують якість звуку. Одним з недоліків нового дизайну є те, що чашки можна скласти для полегшення транспортування, хоча в цілому дизайн більш стилізований.

Навушники з шумопоглинання 700


Circumaurales, Bluetooth, кабель.

Мікрофон, шумозаглушення, Bluetooth 5.0.

Бездротові навушники Sennheiser MOMENTUM Wireless

Бездротовий ІМПУЛЬС має дещо іншу конструкцію від інших навушників Bluetooth, зі шкіряною підкладкою алюмінієвого оголовьем на вершині, і два містких навушників з шкіряною підкладкою амбушюрів. Вони мають частотну характеристику від 16 до 22 000 Гц, повний опір 28 Ом і оснащені кодеком aptX. У них також є кращий мікрофон, ніж у звичайних навушників Bluetooth, з частотною характеристикою від 100 до 8000 Гц. Їх шумозаглушення відстає від кращих на ринку, таких як QuietComfort 35, але натомість вони забезпечують покращений звук.

Momentum Wireless


Закриті перисті, бездротові.

частоти від 16 Гц до 22000 Гц, 28 Ом.

 

Мікрофон, управління музикою, шумозаглушення, Bluetooth 4.0, aptX.

Beats Studio Wireless 3

Пропозиція Beats в секторі Bluetooth широке, але Studio Wireless 3 забезпечує хороше шумозаглушення і якість звуку в поєднанні з аудіочіпом Apple W1, який також полегшує з'єднання з пристроями Apple, крім поліпшення якості звуку. Якість звуку. Дизайн такий же, як і у попередніх моделей, тому в цьому розділі немає ніяких поліпшень, хоча їх можна легко складати і транспортувати.

Studio3 Wireless


Закриті циркулярні навушники, Bluetooth.

Управління музикою, шумозаглушення, Bluetooth 4.0.

Bang & Olufsen Beoplay H9i

Beoplay H9i є навушниками з найкращим звуком , ніж модель H9 вони замінюють, датчик наближення , який автоматично зупиняє відтворення музики , коли ви знімаєте їх і відтворює його , коли ви кладете їх, з кращим шумозаглушенням і передбачуваною тривалістю використання близько 8 годин вечора Він заряджається через USB Type-C і може використовуватися з кабелем довжиною 1,25 м і роз'ємом 3,5 мм

Beoplay H9i


Circumaurales, Bluetooth, кабель.

частоти від 20 Гц до 22000 Гц.

 

Мікрофон, управління музикою, шумозаглушення, Bluetooth 4.2.

Plantronics BackBeat Pro 2

BackBeat Pro 2 має дизайн наголов'я, з Bluetooth 4.0 в якості способу підключення, або з роз'ємом 3,5 мм. В ньому є навушники з шкіряними амбушюрами і 40-міліметрові драйвери. Активну систему шумозаглушення можна відключити в будь-який момент, щоб чути навколишній за допомогою кнопки на гарнітурі. У них також є елементи керування відтворенням і покроковими композиціями. Автономність становить близько 24 годин.

BackBeat Pro 2


частоти від 20 Гц до 20000 Гц, 32 Ом.

Мікрофон, шумозаглушення, Bluetooth 4.0.

Майстер і динамік MW65

MW65 - це дорожча версія класичних пристроїв з шумозаглушенням, таких як QuietComfort 35 або 1000XM3, з тим же підключенням Bluetooth. Вони важать 245 г, мають гарний дизайн і амортизацію, що робить їх комфортними при довгому використанні. Він має Bluetooth 4.2, а також підключення за допомогою роз'єму 3,5 мм, і вони заряджаються від USB типу C. Автономність становить двадцять чотири години, а з п'ятнадцятьма хвилинами підзарядки можна використовувати їх протягом дванадцяти годин.

MW65


Circumaurales, Bluetooth.

частоти від 20 Гц до 20000 Гц, 32 Ом.

 

Мікрофон, шумозаглушення, Bluetooth 4.2, aptX.

Sony WH-XB900N

WH-XB900N ще один Sony поворот в його каталог бездротових навушників, а дизайн не сильно відрізнятися від інших включених в цій статті. У них є 40-міліметрові перетворювачі з чутливістю від 2 Гц до 20 000 Гц, з імпедансом 25 або 50 Ом залежно від режиму використання. Він має Bluetooth 4.2 із швидким сполученням з NFC, якщо він доступний, і може використовуватися для відповіді на дзвінки або активації особистих помічників на мобільних телефонах. У них є шумозаглушення, яке активується при бажанні, і вони мають автономну роботу близько 30 годин.

WH-XB900N


Circumaurales.

частоти від 2 Гц до 20000 Гц, 25 або 50 Ом.

 

Мікрофон, управління музикою, шумозаглушення, Bluetooth 4.2, aptX, aptX HD.

Bluetooth і спортивні навушники

  jaybird-x3-wireless-earbuds-00-1.jpg

Спортсмени і ті, хто хоче, щоб маленькі навушники перебували на вулиці, не ізолюючи себе від навколишнього середовища, вважатимуть кнопкові моделі своїми фаворитами. У цьому полі є кілька варіантів, які, якщо ви хочете використовувати їх під час фізичних вправ, повинні бути принаймні захищеними від поту. Ті, які явно бездротові, без з'єднувального кабелю між двома терміналами, швидше є навушниками, а ті, у яких є цей кабель, - потиличними.

Sony WF-1000XM3

WF-1000XM3 є дужками , які мають перевагу в тому числі активного шумозаглушення при прослуховуванні музики , і тому ізолюють набагато більше , ніж будь-яка інша модель. Кожен з них важить 8,5 м, має NFC і з'єднаний через Bluetooth 5.0. Вони заряджаються за півтори години, а при прослуховуванні музики працюють автономно до шести годин. Бокс, який використовується для їх підзарядки, заряджається за 3,5 години, важить 77 г і має роз'єм USB типу C для зарядки.

WF-1000XM3


Пинганилло, Bluetooth.

частоти від 20 Гц до 20000 Гц.

 

Шумозаглушення, Bluetooth 5.0.

Меломанія 1 від Cambridge Audio

 

Меломанія 1


Пинганиллы, Bluetooth.

частоти від 20 Гц до 20000 Гц.

 

Micrófono, Bluetooth 5.0, aptX.

Galaxy нирки золото де Samsung

Galaxy Нирки Золото

 

TicPods 2 від Mobvoi

TicPods 2 покращують підключення по Bluetooth при використанні версії 5.0 і включають аудіочіп Qualcomm QCC3026. Версія TicPods 2 Pro використовує QCC5121, дозволяючи використовувати голосові команди і управління за допомогою жестів голови. Вони мають автономність від 20 до 23 годин використання, включаючи додаткову автономність, забезпечувану коробкою, яка включає батарею ємністю 390 маг для їх підзарядки.

TicPods 2


частоти від 20 Гц до 20000 Гц, 14 Ом, чутливість 98 дБ / мВт.

Захист від поту або води, мікрофон, управління музикою, Bluetooth 5.0.

TicPods 2 Pro


частоти від 20 Гц до 20000 Гц, 14 Ом, чутливість 98 дБ / мВт.

Захист від поту або води, мікрофон, управління музикою, Bluetooth 5.0.

Apple Airpods

У бездротові навушники Apple тепер входить чохол, який можна заряджати по бездротовій мережі з допомогою бази Qi. Це ті ж самі Airpods, з новим аудіочіпом H1, із збільшеною на 50% автономністю і підтримують інші функції, такі як швидке пару або виявлення голосової команди «Привіт, Siri».

AirPods з футляром для бездротової зарядки


Пинганилло, Bluetooth.

Мікрофон, управління музикою, шумозаглушення, Bluetooth ?.

ZOLO Liberty Plus

Zolo Свобода + поліпшує на попередній моделі з кращою якістю сигналу Bluetooth, так як він реалізує 5.0 і покращує внутрішню конструкцію. У кожен динамік вбудований 6-міліметровий графеновий перетворювач з частотною характеристикою від 20 до 20 000 Гц, з гарною якістю звуку, хоча і не винятковим, як це часто буває з навушниками Bluetooth. У них є автономія на 3,5 години, але в ящику, в якому вони зберігаються, є ще 48 годин. Вони мають сертифіковану захист IPX5 від поту.

Свобода +


Блютус.

частоти від 20 Гц до 20000 Гц.

 

Захист від поту й води, Bluetooth 5.0.

Hammerhead True Wireless

У цих навушниках Bluetooth версія 5.0 з поліпшеним енергоспоживанням і поліпшеними функціями. Частотна характеристика його 13-міліметрового перетворювача становить від 20 до 20 000 Гц, з імпедансом 32 Ом чутливість 91 дб. Вони добре прилягають до вуха і продаються в коробці, яка заряджається від USB-порту типу C. Вони стійкі до поту і мають сертифікат IPX4. Автономність близько трьох годин, заряджаються за півтори години, а коробка дає ще п'ятнадцять годин.

Hammerhead True Wireless


Пинганиллы, Bluetooth.

частоти від 20 Гц до 20000 Гц, 32 Ом, чутливість 91 дБ / мВт.

 

Захист від поту або води, мікрофон, управління музикою, Bluetooth 5.0.

Razer Hammerhead BT

Hammerhead BT


Потилицю, Bluetooth.

частоти від 20 Гц до 20000 Гц, 32 Ом, чутливість: 116 дБ / мВт.

 

Мікрофон, управління музикою, Bluetooth 4.0.

Plantronics Backbeat Fit

BackBeat FIT


Потилицю, безпровідний.

Захист від поту або води, мікрофон, управління музикою, Bluetooth 3.0.

Бездротові навушники Beats Powerbeats 3

Powerbeats 3


Потилицю, безпровідний.

Захист від поту або води, мікрофон, управління музикою, Bluetooth 4.0.

Ігровий Auriculares Bluetooth

  razer-tiamat-headset_mic.jpg

Поточна популярність відеоігор означає, що всі продукти, призначені для геймерів, збільшилися на ринку. Ці моделі включають в себе кращий мікрофон, ніж звичайна Bluetooth-гарнітура для більш широкої аудиторії, тому що вони потрібні для спілкування з іншими членами команди в грі або навіть для виступів у прямому ефірі на Twitch, YouTube Gaming та інших службах мовлення. .

Інші особливості, які надають ігрові / ігрові навушники, - це більш агресивний дизайн, освітлення в чашках навушників або об'ємний звук 7.1 . Остання зазвичай є найбільш затребуваною і єдиною корисною з функцій ігрової гарнітури, оскільки дозволяє користувачеві точно визначити джерело звуку. Це можна зробити реальним або віртуальним способом, перший з яких являє собою реальне розташування декількох динаміків в кожній гарнітурі, а другий - эмулированная версія з допомогою деякого типу супутнього програмного забезпечення для гарнітури - і тому обмежується ПК. .

Реальний звук 7.1 включає в себе вісім динаміків в навушниках , розподілених між двома навушниками: центральний канал, передній лівий передній правий, задній лівий задній правий, лівий об'ємного звучання, правий об'ємного звучання і сабвуфер. Зазвичай це не має великого значення, порівняно з навушниками 5.1, у яких немає динаміків об'ємного звучання, і не всі ігри підтримують звукові схеми 7.1.

7.1 звуку віртуального зазвичай потрібно або рекомендується попередньо калібрування за допомогою програми , наданого від виробника, і є програма працює. Цей тип віртуального звуку 7.1 використовує прийоми в обробці звуку, щоб змусити мозок повірити в те, що він може набагато краще визначити джерело звуку, визначити, або шляхом введення затримок в сигналі, або зниження гучності одного з двох навушників. в один момент та інші. Є різні типи, такі як Dolby або DTS. Їх перевага в тому, що віртуальний 7.1 присутня в більш дешевих навушниках.

SteelSeries Arctis 3 Bluetooth

SteelSeries поліпшила свої навушники Bluetooth 4.1 з урахуванням відгуків покупців, таких як поліпшені амбушюри з піноматеріалу з ефектом пам'яті, покращена кабельна система і поліпшені низькі частоти. Вони включають 40-міліметрові неодимові драйвери з частотною характеристикою від 20 до 20000 Гц, імпедансом 32 Ом і чутливістю 98 дБмВт, а також звук 7.1 через кабельне з'єднання 3,5. мм. Двонаправлений мікрофон має частотну характеристику від 100 до 10 000 Гц, чутливість -38 дБ і опір 2200 Ом. У нього є профілі для прийому Bluetooth, прийому дзвінків і керування музикою.

3 ведмедя Bluetooth (2019)


Кругової, бездротовий, кабельний.

частоти від 20 Гц до 22000 Гц, 32 Ом, чутливість 98 дБ / мВт.

 

Мікрофон, управління музикою, звук 7.1, Bluetooth 4.1.

Черепашачий пляж Stealth 700 Gen 2

Stealth 700 Gen 2 для Xbox


Закриті циркулярні навушники, Bluetooth.

частоти від 20 Гц до 20000 Гц.

 

Мікрофон, управління музикою, шумозаглушення, звук 7.1, Bluetooth 5.0.

Stealth 700 Gen 2 для PlayStation


Закриті циркулярні навушники, Bluetooth.

частоти від 20 Гц до 20000 Гц.

 

Мікрофон, управління музикою, шумозаглушення, звук 7.1, Bluetooth 5.0.

ASUS ROG Strix 700

ROG Strix Fusion 700


частоти від 20 Гц до 20000 Гц, 32 Ом.

Мікрофон, віртуальний звук 7.1, підсвічування, Bluetooth 4.2.

SteelSeries Arctic 7

Ведмеді 7


Кругової, бездротовий, кабельний.

частоти від 20 Гц до 20000 Гц, 32 Ом, чутливість 98 дБ / мВт.

 

Мікрофон, управління музикою, звук 7.1, Bluetooth 4.1.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner