Продавець MOBIPOISK✌ - Экономь умно, покупай разнообразно! Надежный магазин – ваш выбор с умом! розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
861 відгук
promo_banner
Інтернет-магазин цифрової техніки!
+380 (66) 006-42-33
+380 (67) 945-44-96

Кращі модулі оперативної пам'яті на даний момент (DDR4, ігри, лютий 2021 р.)

Кращі модулі оперативної пам'яті на даний момент (DDR4, ігри, лютий 2021 р.)

Коли ви хочете купити новий комп'ютер, багато разів ви можете перестати думати про те, скільки пам'яті (RAM) вам потрібно для повсякденної роботи. Легко піддатися впливу продавців або бажання мати краще з кращого . Але перш ніж витрачати свої кровно зароблені заощадження, ви повинні подумати про те, яка використання ви збираєтеся використовувати для обладнання, і для цього немає нічого краще, ніж звернутися до цього керівництву по модулям пам'яті (RAM).
В ньому ви можете знайти пояснення різних характеристик модулів пам'яті, наявних форматів і того, скільки пам'яті вам знадобиться в залежності від того, як ви збираєтеся її використовувати. Нарешті-то є зручна ціна за гігабайт для тих, хто просто хоче подивитися на найдешевші модулі оперативної пам'яті на ринку.

Як вибрати пам'ять

  adata-spectrix-d80.jpg


Рекомендований об'єм оперативної пам'яті

1-2 ГБ
4ГБ
8 ГБ
16 Гб
32 ГБ або більше
Модулі DDR4
2133 МГц
2400 МГц
2666 МГц
2933/3000 МГц
3200 МГц
3600 МГц
3733 МГц
4000 МГц
4266 МГц
4400 МГц
Модулі DDR4 SO-DIMM
2400 МГц
2667 МГц
3200

У всіх випадках покупка ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті в парнім кількості модулів є нормою. Таким чином, можна скористатися характеристикою материнських плат — ті, які були випущені кілька років тому, - тепер вони мають це, що дозволяє використовувати обидва модулі одночасно під час виконання завдань, відоме як подвійне канал або двоканальний. Це також залежить від конфігурації, яка дозволяє використовувати процесор, з яким використовується ОЗП, оскільки найдорожчі також дозволяють використовувати модулі три на три або чотири на чотири, будучи трьохканальними або чотириканальними.
Підвищення продуктивності в цій схемі зазвичай обмежена, від 1 до 5% при використанні багатоканальної схеми, тому при виборі пам'яті вам не потрібно зациклюватися на покупці його в кількості, кратному двом, оскільки також не у всіх випадках поліпшення продуктивності відбувається. Бути поміченим. Це можна помітити у деяких додатках, але з відеокартою за 150 або 200 євро в іграх це не дасть додаткової продуктивності.
З більш потужними відеокартами, такими як RTX 2060 або RTX 2070, було б зручно купити пам'ять, щоб скористатися перевагами багатоканальності, оскільки за рахунок самої відеокарти це майже безглуздо не робити. Відсутність двоканального режиму в даному випадку може істотно знизити продуктивність в іграх з більш інтенсивним завантаженням процесора, причому не стільки при грі на моніторах з частотою 60 Гц, скільки на моніторах з частотою 144 Гц.
Ви також повинні взяти до уваги при виборі пам'яті, що можливі радіатори, які вони включають, не стикаються з вентилятором процесора, оскільки деякі моделі, особливо з розгоном, дійсно великі і займають частину плати за межами зони, залишеної для процесора. Наскільки це можливо, їх висота вказується на картах пам'яті, а максимальна висота пам'яті вказується у файлах радіатора

Формат пам'яті

Хоча сучасні фундаментні пластини приймають тип пам'яті DDR4 SDRAM - від англійського з подвоєною швидкістю передачі даних 4-го покоління, вони, в основному, продаються в двох різних упаковках. Перший — це DIMM - від англійського дворядного модуля пам'яті — поширений в настільних комп'ютерах і деяких міні-ПК, розмір якого становить 133,35 мм × 31,25 мм, хоча вони можуть бути більше, якщо вони включають радіатори або світлодіоди системи освітлення. Має 288 контактів.
Щоб відрізнити DDR3 від DDR4 і більш старих модулів пам'яті, виїмка для вставки розташована в різних положеннях, тому при вставці немає можливості помилки. Отже, слоти пам'яті DDR3 несумісні з пам'яттю DDR4.
Другий пакет — це SO-DIMM - англомовний модуль пам'яті з подвійним розташуванням висновків невеликого розміру — який має розмір 69,6 x 30 мм і зазвичай використовується в планшетах міні-ПК і переносних. Зазвичай вони вставляються під невеликим нахилом, але паралельно пластині, і автоматично стискаються. У них 260 контактів, і, як і в пам'яті DDR4 DIMM, виїмка розташована в іншому місці, ніж DDR3 SO-DIMM.

Максимальний приріст швидкості і частоти ( розгін )

Модель процесора визначає м'яке обмеження на тип і максимальну швидкість пам'яті, яку ви можете використовувати в звичайних умовах, але набір мікросхем материнської плати також має прямий вплив на це. Процесори Intel можуть використовувати пам'ять DDR4 з частотою від 2133 до 2933 МГц, від 6-го до 10-го покоління, в залежності від моделі. AMD може використовувати до 2667 МГц в Ryzen 1000, до 2933 МГц у Ryzen 2000 до 3200 МГц у Ryzen 3000 і новіше. В залежності від того, який у вас набір мікросхем, він дозволяє або не піднімати частоти модулів вище нормального максимуму, зазначеного вище, що також відомо через непотрібного англіцизми розгону.
За винятком набору мікросхем AMD A320, інші набори мікросхем компанії дозволяють завантажувати пам'ять у межах потужності джерела живлення материнської плати. Як правило, проблем з використанням пам'яті 3200 МГц виникнути не повинно, і це буде залежати від конкретної материнської плати, обраного модуля пам'яті і покоління процесора. На материнських платах Intel тільки чіпсети преміум-класу та чіпсети для ентузіастів допускають підвищення тактової частоти, в тому числі універсальні Z490 і X299 в 10-му поколінні.
Універсальні настільні процесори 2020 року можуть мати до 128 ГБ оперативної пам'яті в чотирьох модулях з 32 ГБ на материнській платі. Необов'язково, щоб всі модулі мали однакові характеристики затримки чи частоти, але вони будуть працювати зі швидкістю і затримками найгіршого встановленого модуля. У деяких випадках швидкість мікшування і затримки можуть створити несумісність на материнській платі.
Якщо ви купуєте пам'ять, яка працює швидше, ніж процесор, нічого не відбувається, оскільки вона сумісна, але буде працювати з тією швидкістю, яку обмежує ваша материнська плата. Якщо процесор, материнська плата, пам'ять сумісні з XMP - Extreme Memory Profile або екстремальними профілями пам'яті — ви можете змусити їх працювати з реальною швидкістю пам'яті, не вдаючись до ручного розгону. Зазвичай вам потрібно активувати його в BIOS. На материнських платах AMD це називається AMP, але це точно так само.

Затримка

Один параметр, який слід враховувати при купівлі пам'яті, - це затримка. Це параметр, який вказує, наскільки швидко пам'ять може отримати доступ до даних, які вона містить, і що може бути цікаво розрізняти дві пам'яті з однаковою частотою. Як правило, щоб не вдаватися в технічні подробиці, чим менше затримка, тим краще.
Різниця в продуктивності пам'яті 2133 МГц в порівнянні з пам'яттю 3200 МГц помітна при грі в ігри, а ось частота від 2133 МГц до 2400 МГц — ні. Але тим з вас, хто хоче зішкребти з відеокарти ще кілька кадрів в секунду, рекомендується завжди купувати ту, яка має найбільшу частоту, яку підтримує ваша плата. Різниця між 2133 і 3200 МГц може складати 2 або 3 до / на картах середньої потужності (> 100 к /с на FHD).

Майте на увазі, що коли ви збільшуєте частоту пам'яті, субвремя збільшується, але час доступу, що вимірюється в наносекундах, зазвичай коротше, тому вам не потрібно занадто турбуватися, якщо пам'ять на 1600 МГц має 9 - 9-9, а у вашій пам'яті на 2133 МГц - 11-11-11. Це параметр, який на одній і тій же частоті дозволяє розрізнити, який з них швидше. Крім того, у великій кількості додатків це впливає на доступну смугу пропускання (яка залежить від частоти) більше, ніж на затримку, але в інших випадках затримка може бути більш вигідною, якщо смуги пропускання достатньо для програми.

Рекомендований об'єм оперативної пам'яті

1-2 ГБ
Цієї кількості мало, але достатньо для невеликих комп'ютерів з Linux, які діють як мультимедійний центр або які будуть використовуватися для серфінгу в Інтернеті, працювати з LibreOffice або створювати інші служби в домашній мережі, такі як NAS або аналогічні.
Для Windows 10 2 ГБ, якщо ви дійсно хочете щось з нею зробити і Windows 8 з цим об'ємом краще, ніж Windows 7. В даний час досить складно знайти модулі DDR3 і DDR4 на 1-2 ГБ, кращий варіант — це перейти у другу руку.
4ГБ
Цю суму найчастіше можна знайти в самих дешевих ноутбуках, особливо нижче 300-400 євро. Цього достатньо для повсякденної роботи з Office і гри в деякі базові ігри, якщо ви не користуєтеся комп'ютером з пристойною графікою. Достатньо, якщо ви не робите відразу кілька речей, і для більшості користувачів цього буде достатньо.
8 ГБ
Це мінімальний обсяг пам'яті для нового настільного комп'ютера. У більшості випадків вам не знадобиться більше цієї суми, і цього достатньо, щоб одночасно працювало кілька хороших програм, таких як Office, кілька вкладок в браузері, Photoshop та інші. Це також пристойний об'єм пам'яті для ПК, який використовується для ігор, за винятком вимогливих ігор з відеокартами вартістю 300 і більше євро.
16 Гб
Ця сума призначена для користувачів, які дійсно роблять велику частину своїх комп'ютерів, або тих , хто дійсно присвячений світу графічного дизайну і необхідності мати кілька додатків , що працюють одночасно , таких як Photoshop , CAD інструменти, After Effects , Illustrator та інші - цілком нормально в тому секторі , який споживає багато пам'яті.
Нарешті, є ігри, в яких для гри потрібне 12 або 16 ГБ ОЗУ, і більше, але це впливає на високу якість графіки і, як правило, супроводжується помірно потужними відеокартами.
32 ГБ або більше
Ця сума зазвичай вимагається тим професіоналам, які інтенсивно використовують своє обладнання для рендеринга, редагування відео в режимі багатозадачності, або тим просунутим користувачам, яким подобається відкривати сотні вкладок у своїх браузерах, граючи в ігри і підтримуючи роботу програм для редагування відео. Для звичайного користувача це не дуже корисно.
Це також корисно для тих, хто робить використання віртуальних машин, з яких можна запускати інші операційні системи — широко використовується користувачами Mac для запуску Windows, в той же час.

Модулі DDR4

2133 МГц

Вибір значення 8 ГБ, DDR4-2133, CL 15

Corsair Value Select 8 ГБ, DDR4-2133, CL 15

8 ГБ (1x 8 ГБ)

 

2133 МГц

 

Затримка 15-15-15

 

DDR4, 32 мм

 

Профіль XMP (2133 МГц, CL 15-15-15 без XMP)

2400 МГц

Aegis 8 ГБ, DDR4-2400, CL 15

G. Skill Aegis 8 ГБ, DDR4-2400, CL 15

8 ГБ (1x 8 ГБ)

 

2400 МГц

 

Затримка 15-15-15-35

 

DDR4, 31,5 мм

 

Немає профілю

8 ГБ, DDR4-2400, CL 17

Crucial 8 ГБ, DDR4-2400, CL 17

8 ГБ (1x 8 ГБ)

 

2400 МГц

 

Затримка 17-16-16

 

DDR4, 31 мм


 

16 ГБ, DDR4-2400, CL 17

Crucial 16 ГБ, DDR4-2400, CL 17

16 ГБ (1x 16 ГБ)

 

2400 МГц

 

Затримка 17-16-16

 

DDR4, 31 мм


 

Vengeance LPX 8 ГБ, DDR4-2400, CL 14

Corsair Vengeance LPX 8 ГБ, DDR4-2400, CL 14

8 ГБ (1x 8 ГБ)

 

2400 МГц

 

Затримка 14-16-16

 

DDR4, 34,6 мм

 

Профіль XMP (2133 МГц, CL 15-15-15 без XMP)

Vengeance LPX 16 ГБ (2x 8 ГБ), DDR4-2400, CL14

Corsair Vengeance LPX 16 ГБ (2x 8 ГБ), DDR4-2400, CL14

16 ГБ (2x 8 ГБ)

 

2400 МГц

 

Затримка 14-16-16

 

DDR4, 34,6 мм

 

Профіль XMP (2133 МГц, CL 15-15-15 без XMP)

Ripjaws V 8 ГБ (2x 4 ГБ) DDR4 2400 МГц

G. Skill Ripjaws V 8 ГБ (2 х 4 ГБ) DDR4 2400 МГц

8 ГБ (2x 4 ГБ)

 

2400 МГц

 

Затримка 15-15-15

 

DDR4, 42 мм

 

Профіль XMP (2133 МГц, CL 15-15-15 без XMP)

Ripjaws V 16 ГБ DDR4-2400 CL15

G. Skill Ripjaws V 16 ГБ DDR4-2400 CL15

16 ГБ (2x 8 ГБ)

 

2400 МГц

 

Затримка 15-15-15

 

DDR4, 42 мм

 

Профіль XMP (2133 МГц, CL 15-15-15 без XMP)

2666 МГц

8 ГБ, DDR4-2666, CL 19

Crucial 8 ГБ, DDR4-2666, CL 19

8 ГБ (1x 8 ГБ)

 

2666 МГц

 

Затримка 19-19-19

 

DDR4, 34 мм

 

Профіль XMP (2400 МГц, CL 15-15-15 без XMP)

Vengeance LPX 16 ГБ (2x 8 ГБ), DDR4-2666, CL 16

Corsair Vengeance LPX 16 ГБ (2x 8 ГБ), DDR4-2666, CL 16

16 ГБ (2x 8 ГБ)

 

2666 МГц

 

Затримка 16-18-18

 

DDR4, 34 мм

 

Профіль XMP (2133 МГц, CL 15-15-15 без XMP)

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner