Продавець MOBIPOISK✌ - Экономь умно, покупай разнообразно! Надежный магазин – ваш выбор с умом! розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
836 відгуків
promo_banner
Інтернет-магазин цифрової техніки!
+380 (66) 006-42-33
+380 (67) 945-44-96

Кращі миші на даний момент (ігрові, бездротові, лютий 2021 р.)

Кращі миші на даний момент (ігрові, бездротові, лютий 2021 р.)

Ці миші значно еволюціонували за останнє десятиліття, від тих , хто використовує в основному м'яч для відстеження руху, струму лазера миші оптичний датчик , що роботи, у відповідності з їх якістю, досить добре практично на будь-якій поверхні.

 

Це керівництво покликане показати ряд можливостей, які я вважаю дуже хорошими в області мишей. Я намагаюся охопити різні сектори ринку, від тих, хто хоче мало витрачати, але отримує хороший продукт, до тих, кого не хвилює ціна миші, щоб отримати миша з кращими характеристиками, яка, як правило, буде миші орієнтовані на гру.

Види мишей

 

В даний час миші використовують тільки два типи датчиків: лазерний і оптичний . На задньому плані обидва типи однакові (оптичні), але у кожного є свої переваги і недоліки, але не можна сказати, що один краще іншого. Ці оптичні датчики використовують червоний світлодіод , щоб висвітлити область , як правило , на якій необхідно зареєструвати рух. Ці лазерні датчики , які також оптичні датчики, лазерне використання освітлення , щоб виявити інфрачервоні , де переміщення миші.

Рух миші по екрану засноване на захопленні зображень поверхні (це датчики CMOS-типу, як і в камерах), їх порівняння для підрахунку кількості пікселів, на які перемістилася миша. Це відбивається характеристикою пікселів на дюйм - DPI , по-англійському DPI, а точніше це називається CPI, counts per inch або count per inch, CPP - сенсора, тобто дозвіл зроблених зображень. На практиці DPI вказує кількість пікселів на екрані, на яку буде переміщатися курсор при переміщенні миші на один дюйм по поверхні.

Збільшення DPI миші означає, що, перемістивши її на один дюйм, вона зможе переміщатися по екрану на набагато більшу відстань, якби перетворення було 1: 1. Миші з датчиком 2000 точок на дюйм достатньо для панорамування екрану 1920 x 1080 пікселів з боку в бік на один дюйм (2,5 см). Отже, більше DPI не означає більш високу якість або краще . Це може бути корисно в установках з двома або трьома моніторами 4K, де миша повинна буде переміщати 6000 або 10000 пікселів, щоб перейти від одного кінця робочого столу до іншого з легким рухом руки, але на робочому столі 1080p датчик малопридатний 16000 PPP.

Не можна також сказати, що оптичний датчик краще лазерного або навпаки. Якість залежить не тільки від сенсорного DPI, але і від конкретної реалізації вашої миші виробником. Аналогія в цьому випадку - камери телефону, де два можуть використовувати один і той же високоякісний сенсор, але один використовує кольорові фільтри різних типів і прошивок, що на практиці може давати різні результати з точки зору якості зроблених фотографій.

Лазерні датчики більш точно фіксують шорсткість поверхні, і це при обробці передбачає шум, який додається до обробки зображення, і може мати нестабільний поведінку на м'яких або тканинних поверхнях. Навпаки, оптичні датчики зі світлодіодним підсвічуванням вловлюють менше інформації з поверхні, і коли справа доходить до підрахунку руху, вони краще підходять для цих м'яких поверхонь, але погано підходять для інших типів поверхонь, таких як скло.

Прискорення

Прискорення, яке згадується в багатьох мишах, призначене для зміни швидкості руху курсору. Позитивне прискорення дозволяє більш точно переміщати мишу при повільному русі, а датчик розпізнає більшу кількість пройдених пікселів при швидкому русі. Якщо для миші встановлено високе значення DPI, дросельна заслінка повинна бути відповідно відрегульована, інакше буде складно виконувати точні удари.

У деяких операційних системах, і особливо в OS X, прискорення виконується на програмному рівні, щоб забезпечити більшу точність при повільних рухах миші. В Windows програми, що працюють з мишею, і ігри можуть приймати такі рішення - і на розсуд користувачів у відповідності з їх потребами.

Збільшення або зменшення швидкості миші в операційних системах включає лінійну залежність збільшення або зменшення кількості пікселів, які миша зчитує при прокручуванні. Загалом, краще всього залишити рішення про прискорення програмного забезпечення і операційної системи. Деякі периферійні програми також дозволяють змінювати чутливість - рух миші на основі DPI, прискорення і поверхні - по осях x і y окремо або створювати контрольні точки швидкості з різними значеннями DPI, щоб краще підходити кожному користувачеві.

Інші чинники

Датчики мишей можуть бачити їх прискорення і точність в кількості пікселів, який змінюється в залежності від поверхні, на якій вони рухаються. Сама електроніка миші вносить ненавмисні поправки в рух миші, що дозволяє малювати прямі лінії при русі миші.

Частота дискретизації або просто вибірка ( опитування ) - це швидкість, з якою зразки беруться з розташування миші для відправки їх на ПК, виражена в частоті (кгц). Оскільки частота обернено пропорційна часу, необхідного для того, щоб щось повторилося (період), вибірка 1000 Гц призводить до того, що вибірки беруться кожні 1 мс. Чим вище частота дискретизації, тим надійніше розрахунок положення миші, а чим нижче, тим менш надійно.

Зміна частоти дискретизації на 125, 250, 500 і 1000 Гц є загальними налаштуваннями, і кожна миша і програма інтерпретують ці зміни по-різному. Деякі будуть робити більше прогнозів щодо руху миші, а інші просто надають інформацію операційній системі. Загалом, стандартно використовувати вибірку 1000 Гц для мишей, які продаються.

Кнопкові або ключові механізми

Як і у випадку з клавішами клавіатури, кнопки миші також використовують різні механізми для виконання клацань. В залежності від того, краще або гірше їх якість, термін їх служби буде більше або менше. Є кілька компаній, таких як Razer, які також надають у деяких моделях механізми, які натискаються практично без зусиль - наприклад, червоні механізми Cherry MX на клавіатурі - що може бути перевагою в певних типах ігор і недоліком в інших.

Недорогі миші

Миші загального призначення зазвичай націлені на аудиторію, яка не обов'язково хоче, щоб миша грала в ігри, тому вони можуть бути більш зацікавлені просто в тому, що вона добре визначає рух, бездротовий чи може бути підключена через Bluetooth. Ви також можете подивитися на їх дизайн, але в цілому ці миші, за рідкісним винятком, не призначені спеціально для ігор.

Як і у випадку з будь-яким іншим технологічним продуктом, кращими можуть бути ті, які забезпечують кращі функції за будь-якою ціною, ті, які забезпечують найкраще співвідношення ціни та якості, або просто ті, які дешевше і виконують свою роботу без яких-небудь проблем.

В цьому останньому розділі ви знайдете наступні миші, які багато разів продавалися для конкретного використання в іграх, оскільки вони можуть включати кольорові світлодіоди, але в цілому переважає те, що вони дешеві. Не у всіх є 150 євро, які можна витратити на кращі миші, незалежно від ціни.

Logitech B100

B100

Logitech B100

кабель

 

оптичний, 800 точок на дюйм

 

Лівша і правша.

Logitech M185

M185

Logitech M185

бездротовий

 

оптична, 1000 dpi

 

99 × 60 × 39 мм, 75,2 г

 

Лівша і правша.

Logitech M220 Silent

M220 Безшумний

Logitech M220 Silent

бездротовий

 

оптична, 1000 dpi

 

99 × 60 × 39 мм, 72,2 р

 

Правша і лівша.

Logitech M330 Plus Silent

M330 Plus Silent

Logitech M330 Plus Silent

бездротовий

 

оптична, 1000 dpi

 

105,4 × 67,9 × 38,4 мм, 91 г

 

Правша.

Shark Force II de Sharkoon

Shark Force II

Sharkoon Shark Force II

кабель

 

оптичний, 4200 точок на дюйм

 

122 × 74 × 40 мм, кабель 120 г sin

 

Прискорення 10 G, 3 додаткові кнопки.

Bluetooth-миші

  maxresdefault.jpg

Хороші миші, які підключаються через Bluetooth і можуть без проблем використовуватися з ноутбуками та іншими пристроями з таким типом підключення. Вони орієнтовані на портативність, тому вони також можуть бути менше звичайних, щоб їх можна було легко зберігати.

PRO Click de Razer

PRO Натисніть є орієнтованою на продуктивність Bluetooth - миша , хоча вона має високопродуктивний 5G датчик від Razer з 16,0000 точок на дюйм, 450 PPS і 40 G прискорення. Він важить близько 106 г, працює через Bluetooth, USB-адаптер 2,4 ГГц і через кабель. Для підзарядки використовуйте стандартний роз'єм USB Type-C. Він продається в білому кольорі, який може бути більш приємним для більш модних людей.

Pro Click

Razer Pro Click

дротовий, бездротовий

 

оптичний, 16000 точок на дюйм

 

126,7 × 79,7 × 45,7 мм, 106 г

 

Правша, прискорення 40 G, 5 додаткових кнопок, Bluetooth 5.0.

Гарпун RGB Wireless de Corsair

Ця маленька миша розміром 116,8 мм × 68,6 мм × 40,6 мм призначена для використання з ноутбуками, і її можна легко носити з собою куди завгодно. Ось чому для роботи він використовує Bluetooth-з'єднання, хоча у нього також є USB-адаптер для роботи в діапазоні 2,4 ГГц з пристроями, у яких немає Bluetooth. Включає датчик 10 000 точок на дюйм. На лівій стороні є дві додаткові кнопки. Автономність становить близько 60 годин без підсвічування по Bluetooth.

Гарпун бездротовий RGB

Corsair Harpoon RGB Wireless

дротовий, бездротовий

 

оптичний, 10000 точок на дюйм

 

116,8 × 68,6 × 40,6 мм, 99 г

 

Правша, RGB-підсвічування, 3 додаткові кнопки, Bluetooth 4.2.

Logitech G603

Миша G603 використовує датчик під назвою HERO, оптичний тип якого налаштовується між 200 і 12000 точок на дюйм, з 400 PPS і прискоренням 40 G. Він використовує дві батареї для живлення і має два режими використання високого і низького споживання, в залежності від того, чи ви віддаєте перевагу максимальну продуктивність або максимальну автономність. На додаток до фірмової технології Lightspeed у нього є Bluetooth.

Він розроблений для правшів і має дві додаткові кнопки на лівій стороні. Він має внутрішню пам'ять для збереження конфігурації кнопок і можливості їх використання, не встановлюючи нічого на ПК. Його розміри 124 × 68 × 43 мм, вага 88,9 г, хоча з одним акумулятором він становить 112,3 р, а з двома - 135,7 р.

G603

Logitech G603

дротовий, бездротовий

 

оптичний, 12000 точок на дюйм

 

124 × 68 × 43 мм, 132 г

 

Правша, прискорення 40 G, 3 додаткові кнопки, Bluetooth 4.0.

Василіск X Hyperspeed de Razer

Ця миша Bluetooth також включає бездротовий USB-адаптер, який зберігається всередині миші. Він працює від батареї AA, що дає йому до 450 годин автономної роботи через Bluetooth, і має відмінний оптичний датчик 16000 точок на дюйм.

Василіск X Гиперскорость

Razer Василіск X Hyperspeed

кабель

 

оптичний, 16000 точок на дюйм

 

130 × 60 × 42 мм, 83 г

 

Правша, прискорення 40 G, 3 додаткові кнопки, Bluetooth 4.2.

Razer Atheris

Atheris - це Bluetooth-миша, що використовує частотно-адаптивну технологію на каналі 2,4 ГГц, з допомогою якої, згідно Razer, досягається більша стабільність сигналу, уникаючи перешкод від інших Bluetooth-пристроїв навіть у людних місцях, таких як офіс або ресторан.

У ньому використовуються дві батарейки типу AA, яких вистачає на кілька місяців. Датчик являє собою оптичний тип 7200 КПФ -counting на дюйм, також відомий як точки на дюйм- , 220 PPS (дюйми в секунду) і прискорення 30 G. Вона має верхню кнопку , щоб контролювати чутливість датчика, а дві інші в лівій частині для переміщення вперед і назад, хоча вони налаштовуються.

Атерис

Razer Atheris

бездротовий

 

оптичне, 7200 dpi

 

99,7 × 62,8 × 34,1 мм, 66 г

 

Правша і лівша, прискорення 30 G, 3 додаткові кнопки, Bluetooth 4.0.

Microsoft Mobile Mouse 3600

Мобільна миша 3600

Microsoft Mobile Mouse 3600

бездротовий

 

оптична, 1000 dpi

 

95,4 × 57,1 × 4 мм, 63 г

 

Лівша і правша, Bluetooth 4.0.

Миша Apple Magic Mouse 2

Верхня поверхня Magic Mouse 2 тактильна, з зоною для правого і лівого клацань. Його можна використовувати, в залежності від програми, для виконання жестів прокрутки одним або двома пальцями, які можна розпізнати, таких як перехід вперед і назад, перемикання робочого столу в OS X або ковзання у вікні, тому у нього немає типової миші з коліщатком для цього.

Чарівна миша 2

Миша Apple Magic Mouse 2

бездротовий

 

оптична, 1600 dpi

 

113,5 × 57,1 × 21,6 мм, 99 г

 

Лівша і правша, Bluetooth 3.0.

Logitech M720 Тріатлон

M720 Тріатлон

Logitech M720

бездротовий

 

, 1000 пкс

 

115 × 74 × 45 мм, 135 г

 

Правша, 3 додаткові кнопки, Bluetooth 4.0.

MX Master 3 de Logitech

Ця модель MX Master 3 схожа на Master MX 2S, але деякі її аспекти покращені. Починаючи з ергономіки, з зони упор для великого пальця, коліщатка миші, яке являє собою MagSpeed, розроблений в Швейцарії, управляється електромагнітами для максимальної точності і оснащений лазерним датчиком Darkfield з роздільною здатністю 4000 точок на дюйм. Можливості підключення - Bluetooth 4.0 або USB-адаптер, а також батарея ємністю 500 маг, якої вистачить на сімдесят днів. Він має швидку зарядку на три години використання з однією хвилиною зарядки.

MX Майстер 3

Logitech MX Master 3

бездротовий

 

лазер, 4000 точок на дюйм

 

124,9 × 84,3 × 51 мм, 141 г

 

Правша, 4 додаткові кнопки, Bluetooth 4.0.

Logitech MX Master 2S

Миша Master MX 2S може бути пов'язана з трьома різними пристроями одночасно і може швидко перемикатися між ними за допомогою перемикача.

Master MX 2S

Logitech MX Master 2S

бездротовий

 

оптичний, 4000 точок на дюйм

 

126 × 85,7 × 48,4 мм, 145 г

 

Правша, 4 додаткові кнопки, Bluetooth 4.0.

Logitech MX Anywhere 2S

MX Anywhere 2S

Logitech MX Anywhere 2S

бездротовий

 

лазер, 4000 точок на дюйм

 

100,3 × 61,6 × 34,4 мм, 106 г

 

Правша, 5 додаткових кнопок, Bluetooth 4.0.

MX Anywhere 3 від Logitech

MX Anywhere 3

Logitech MX Anywhere 3

бездротовий

 

лазер, 4000 точок на дюйм

 

100,5 × 65 × 34,4 мм, 99 г

 

Правша, 3 додаткові кнопки, Bluetooth 4.0.

Миші для геймерів

Іноді буває складно класифікувати мишей за типом гри, в якій вони будуть використовуватися. Тому, хоча в цій класифікації я спробував розділити їх на три категорії (бездоріжжя, FPS / RTS і MMO / MOBA), великих відмінностей у використанні в тій або іншій грі не буде. Вважайте це необмеженої класифікацією, але, безумовно, миша з двенадцатиклавишной цифровою клавіатурою явно орієнтована на MMORPG.

Іноді вони стверджують, що тип рукоятки миші краще підходить для певних стилів гри, і тому їх конструкція продумана для тієї групи гравців у відповідному секторі. Частково вони мають рацію, але це не означає, що вони погані для решти ігор або що вони не можуть бути такими ж гарними.

Багато з цих мишей також включають в себе обважнювачі для регулювання миші по смаку користувача, а інші можуть бути змінені по довжині або висоті упору для рук. Все націлено на те, щоб покупець почував себе цілком комфортно з купленим продуктом, а в елітних кіберспортивних турнірів це дуже важливо.

Миші Ігрові економічні

  rival_110.jpg

G203 Lightsync

G203 Lightsync

Logitech G203 Lightsync

оптичний, 8000 точок на дюйм

 

116,6 × 62,15 × 38,2 мм, кабель гріха 85 г

 

Правша, RGB-підсвічування, прискорення G 35, 3 додаткові кнопки.

SGM2 відокремлює Sharkoon

Skiller SGM2 недорога миша з 6400 DPI датчика, достатньої для переважної більшості користувачів, з налаштованим RGB підсвіткою і двома додатковими кнопками на лівій стороні. Він має праворукую конструкцію, має розміри 132 мм × 69 мм × 42 мм і вага 106 р.

Відрізняє SGM2

Шаркун Скиллер SGM2

кабель

 

оптичне, 6400 dpi

 

132 × 69 × 42 мм, 106 г

 

Правша, RGB-підсвічування, прискорення 22,5 G, 3 додаткові кнопки.

Light2 S de Sharkoon

Light2 S

Sharkoon Light2 S

оптичне, 6200 dpi

 

126 × 66 × 40 мм, кабель sin 78 г

 

Правша і лівша, прискорення 30 G, 5 додаткових кнопок.

MM116

Марс ігровий MM116

Tacens Mars Gaming MM116

кабель

 

Оптичний, 3200 точок на дюйм

 

120 × 72 × 39 мм, 134 г

 

Ліва і права рука, RGB-підсвічування, 2 додаткові кнопки.

MM216

Марс ігровий MM216

Tacens Mars Gaming MM216

кабель

 

Оптичний, 5000 точок на дюйм

 

125 × 78 × 40 мм, 135 г

 

Правша, підсвічування на вибір, 3 кнопки дод.

Razer Abyssus Essential

Глибина важлива

Razer Abyssus Essential

оптичне, 7200 dpi

 

114,7 × 63 × 37,3 мм, кабель 78 р sin

 

Правша і лівша, освітлення RGB.

Позашляхові ігрові миші

  mamba_wireless__2018__concept_setup_shoot_chroma__2_.jpg

Це миші, які добре адаптуються до всіх типів ігор, або по налаштовувати кількістю кнопок, або по точності миші, що, як я вже згадував, не залежить від PPP .

Katar Pro Wireless de Corsair

Katar Pro Wireless

Corsair Katar Pro Wireless

дротовий, бездротовий

 

оптичний, 10000 точок на дюйм

 

115,8 × 64,2 × 37,8 мм, 96 г

 

Правша, синя підсвітка, 3 додаткові кнопки, Bluetooth 4.0.

Logitech G305

В Logitech є система бездротового підключення під назвою Lightspeed, яка обіцяє набагато більш стабільне з'єднання в своїх периферійних пристроях без зайвих затримок і відключень. Це той, який реалізує бездротову сенсорну миша Hero, G305 . Для цього потрібно USB-адаптер, який зберігається всередині.

Він працює від однієї батареї AA до 250 годин при роботі датчика з частотою 1 мс (1000 Гц) або в настроюваному довготривалому режимі з частотою 8 мс (125 Гц) до дев'яти місяців використання. Датчик Hero має чутливість 12000 DPI (точок на дюйм), прискорення 40G і зміщення 400 PPS (дюймів в секунду), що робить його одним з кращих на ринку.

У G305 є дві додаткові бічні кнопки, одна нагорі, плюс перемикач дискового перемикача і дві основні кнопки, все повністю перенастраиваемом. Миша не надто велика, 116,6 × 62,15 × 38,2 мм і важить 99 г, і вона досить ергономічна, з тим перевагою, що вона не буде заважати кабелю, оскільки вона бездротова.

G305 Lightspeed

Logitech G305 Lightspeed

бездротовий

 

оптичний, 12000 точок на дюйм

 

116,6 × 62,15 × 38,2 мм, кабель гріха 99 г

 

Прискорення 40 G, 3 додаткові кнопки.

 

 

Razer Mamba Wireless

Mamba Wireless є бездротова миша , яка працює з адаптером USB в діапазоні 2,4 ГГц, і абсолютно стабільно. Він має ергономічний дизайн, більше підходить для утримання в долоні і для правші. У нього є дві додаткові кнопки зліва і дві зверху. Датчик 16000 DPI зі швидкістю 450 PPS і прискоренням 50 G є одним з кращих на ринку, а ковзання миші ідеальне, з дуже невеликим тертям між нижніми подушечками.

 

Mamba Wireless

Razer Mamba Wireless

дротовий, бездротовий

 

оптичний, 16000 точок на дюйм

 

125,7 × 70 × 43,2 мм, кабель sin 106 г

 

Правша, RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 4 додаткові кнопки.

Newskill Eos

Eos включає датчик PMW3360 з роздільною здатністю 16000 точок на дюйм і 250 пікселів в секунду з прискоренням 50 G, що є гарним датчиком. На нижньому боці є тефлонові прокладки для поліпшення ковзання, а також підсвітка RGB на упорі для рук, колесі і навколо нижній частині миші.

Вони

Newskill Gaming Eos

кабель

 

оптичний, 16000 точок на дюйм

 

123,45 × 65,77 × 39,3 мм, 135 г

 

Правша, RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 4 додаткові кнопки.

Серія Zowie the BenQ

У цій серії від Zowie датчики досить скромні, але вони відмінно підходять для ігор, де потрібно точність.

Zowie ZA11-B

BenQ Zowie ZA11-B

оптичний, 3200 точок на дюйм

 

128 × 67 × 40 мм, кабель 82 г sin

 

Праворукая, розгін 50 Р.

Сенсей 310

Сенсей 310

SteelSeries Sensei 310

кабель

 

оптичний, 12000 точок на дюйм

 

125,1 × 60,77 × 38,95 мм, 70,39 р

 

Правша і лівша, RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 5 додаткових кнопок.

SteelSeries Rival 310

Конкурент 310 являє собою оптичний датчик миші TrueMove3 розроблений SteelSeries спільно з PixArt, з 12000 DPI, 350 PPS і прискорення 50G, надаючи їй виняткову прокручування. Це також датчик, який усуває тремтіння або коливання руху миші. Миша призначена для правшів з двома додатковими кнопками на лівій стороні і зоною відпочинку на правій стороні. Він має настроюється RGB-підсвічування. Його розмір помірний, 127,6 мм × 70,1 мм × 41,98 мм, вага 88,3 грама.

Суперник 310

SteelSeries Rival 310

кабель

 

оптичний, 12000 точок на дюйм

 

127,6 × 70,1 × 41,98 мм, 88,3 р

 

Правша, RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 3 додаткові кнопки.

Logitech G Pro

G Pro (бездротовий)

Logitech G Pro (inalámbrico)

оптичний, 16000 точок на дюйм

 

125 × 63,5 × 40 мм, 80 г

 

Правша і лівша, RGB-підсвічування, прискорення 40 G, 4 додаткові кнопки.

Для FPS і RTS

  rival_600.jpg

Миші для ігор-стрілялок (FPS) і стратегії в реальному часі (RTS) зазвичай вимагають, щоб миша була точною і швидкою, щоб вона ідеально відповідала руху та дій у грі. Ось чому ці миші зазвичай відрізняються точністю сенсора миші, мають додаткову персоналізовану кнопку, а також її прискорення і все більш поширені кольорові світлодіоди, або статичні, або покривають діапазон RGB.

Viper 8 kHz de Razer

Razer представила першу мишу з частотою дискретизації сенсора 8000 Гц, яка знижує затримку введення. Потрібно монітор з частотою 144 Гц або вище, щоб помітити які-небудь відмінності порівняно із звичайною дискретизацією 1000 Гц, і буде помітно більше на моніторах з частотою 360 Гц.

 

Viper 8 kHz

Razer Viper 8 kHz

оптичний, 20 000 точок на дюйм

 

126,7 × 57,7 × 37,8 мм, кабель sin 71 г

 

Правша і лівша, RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 4 додаткові кнопки.

SteelSeries Aero 3 і 3 Wireless

Eros 3 Wireless

SteelSeries Eros 3 Wireless

дротовий, бездротовий

 

оптичний, 18000 точок на дюйм

 

120,55 × 67,03 × 21,53 мм, кабель гріха 66 г

 

Правша, ARGB-освітлення, прискорення 40 G, 3 додаткові кнопки, Bluetooth 5.0, водо - і пилонепроникний, автономність 200 годин.

PRO X Superlight від Logitech G

Pro X Суперлайт дуже цікава миша з датчиком 25,400 DPI, зі швидкістю 400 PPS і прискорення 40 G. Це також надлегким, вага всього 63 г, і це є бездротовим. Він працює через USB-адаптер, який зберігається всередині. У нього автономність близько 70 годин гри, є внутрішня пам'ять для профілів.

G PRO X надлегкий

Logitech G PRO X Superlight

дротовий, бездротовий

 

, 25400 ппс

 

125 × 63,5 × 40 мм, кабель sin 63 г

 

Прискорення 40 G, 2 додаткові кнопки.

DeathAdder v2 від Razer

DeathAdder v2 є добре продумана і ергономічна миша , яка включає в себе компанії оптичні перемикачі і кращий датчик на ринку, Фокус + з 20000 чутливості DPI, 650 швидкість PPS і 50 G прискорення. Вона ковзає дуже добре зі своїми колодками • виготовлена з тефлону і має невелику вагу (82 г) , і це не дорога миша з урахуванням технологій, які вона включає, хоча вона може бути поза бюджету багатьох. Він має внутрішню пам'ять для різних профілів конфігурації.

.

DeathAdder v2

Razer DeathAdder v2

кабель

 

оптичний, 20 000 точок на дюйм

 

127 × 61,7 × 42,7 мм, 82 г

 

Правша, RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 4 додаткові кнопки.

Burst Pro de Roccat

 

Burst Pro

Roccat Burst Pro

PMW3389 від PixArt, 16000 пікселів в секунду

 

120 × 58 × 38,7 мм, 68 г

 

Правша, RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 3 додаткові кнопки.

Лікан де Ньюскилл

Lycan

Newskill Gaming Lycan

оптичний, 16000 точок на дюйм

 

123 × 66 × 38 мм, 86,5 м

 

Правша, підсвічування ARGB, прискорення 50 G, 2 додаткові кнопки.

Razer Viper

Viper є першою миші з оптичними перемикачами на своїх двох основних кнопок, надаючи йому надзвичайно швидкий час відгуку на клацання. Це миша з хорошою ергономікою, з симетричним дизайном - для правих і лівих лівшів - з двома додатковими кнопками на кожній стороні. Внизу є кнопка для зміни чутливості датчика до 16000 точок на дюйм, включаючи різні профілі чутливості, які можна зберегти з Synapse 3.0 . Це дійсно хороша літаюча миша.

 

Гадюка

Razer Viper

кабель

 

оптичний, 16000 точок на дюйм

 

126,73 × 66,2 × 37,81 мм, кабель sin 69 г

 

Правша і лівша, RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 5 додаткових кнопок.

Версія Viper Ultimate є бездротовий з USB-адаптером для роботи в діапазоні 2,4 ГГц, з поліпшеним датчиком Focus + з роздільною здатністю 20000 точок на дюйм і більш точним.

 

Гадюка Ultimate

Razer Viper Ultimate

дротовий, бездротовий

 

оптичний, 20 000 точок на дюйм

 

117 × 71 × 38 мм, кабель гріха 74 г

 

Правша і лівша, RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 5 додаткових кнопок.

Гадюка Міні це самий маленький і легкий, в 118.3 mm × 53.5 mm × 38.3 мм і важить 61g, з 8000 DPI датчика, 300 швидкості PPS і 35 G прискорення.

Viper Mini

Razer Viper Mini

оптичне, 8500 dpi

 

118,3 × 53,5 × 38,3 мм, 61 г

 

RGB-підсвічування, прискорення 35 Р.

HyperX Pulsefire Haste

Жезл імпульсного вогню

HyperX Pulsefire Haste

кабель

 

оптичний, 16000 точок на дюйм

 

124,2 × 66,8 × 38,2 мм, 80 г

 

Правша, RGB-підсвічування, прискорення 40 G, 3 додаткові кнопки.

Genesis 800 Xenon

 

Ксенон 800

Genesis Xenon 800

кабель

 

оптичний, 16000 точок на дюйм

 

120 × 66 × 43 мм, кабель sin 58 р (+21 г)

 

Правша, прискорення 50 G, 3 додаткові кнопки.

M4 RGB de Xtrfy

 

M4 RGB

Xtrfy M4 RGB

оптичний, 16000 точок на дюйм

 

120 × 68 × 39 мм, кабель sin 69 г

 

Освітлення ARGB, прискорення 50 G.

Corsair RGB Nightsword

Ця модель має ергономічний дизайн з зоною упор для великого пальця, зручний для захоплення і має регульовану RGB-підсвічування. Він має шість противаг, щоб змінити вагу миші в 119 р ще на 22 м, з трьома гирями по 4,5 г і ще трьома по 2,8 р. Датчик має високу точність 18000 точок на дюйм, швидкість 400 PPS і прискорення 50 G. Він самокалибруется на основі зміненого ваги миші.

Нічний меч RGB

Corsair Nightsword RGB

кабель

 

оптичний, 18000 точок на дюйм

 

129 × 86 × 43,8 мм, кабель sin 119 г (+22 м)

 

Правша, RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 5 додаткових кнопок.

Модель O de Glorious Gaming

 

Модель O

Чудова ігрова модель O

оптичний, 12000 точок на дюйм

 

128 × 61 × 37,5 мм, 67 г

 

RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 3 додаткові кнопки.

Бездротова версія також чудова: автономність становить 71 годину через адаптер USB в діапазоні 2,4 ГГц.

Модель O Wireless

Чудова ігрова модель O Wireless

бездротовий

 

оптичний, 19000 точок на дюйм

 

128 × 66 × 37,5 мм, 69 г

 

Правша, прискорення 50 G, 3 додаткові кнопки.

Модель D de Glorious Gaming

 

Модель D

Чудова ігрова модель

кабель

 

оптичний, 12000 точок на дюйм

 

128 × 67 × 42 мм, 68 г

 

Правша, підсвічування ARGB, прискорення 50 G, 3 додаткові кнопки.

Василіск v2 від Razer

 

Василіск v2

Razer Василіск v2

кабель

 

оптичний, 20 000 точок на дюйм

 

130 × 60 × 42 мм, 92 г

 

RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 5 додаткових кнопок.

 

 

G903 Lightspeed de Logitech

G903 Lightspeed

Logitech G903 Lightspeed

дротовий, бездротовий

 

оптичний, 16000 точок на дюйм

 

130 × 67 × 40 мм, кабель 110 г sin

 

 

Logitech G502 Lightspeed

Ця миша Logitech має можливість бездротового підключення через власну систему, яка забезпечує вибірку 1000 Гц і повністю стабільне з'єднання для відтворення через адаптер USB, хоча її також можна використовувати з кабелем для підзарядки акумулятора, що дає вам 60 годин автономної роботи.

У вас є можливість змінити своє p

G502 Lightspeed

Logitech G502 Lightspeed

дротовий, бездротовий

 

, 16000 ппс

 

132 × 75 × 40 мм, 114 г (+16 г)

 

RGB-підсвічування, прискорення 40 G, 8 додаткових кнопок.

Razer Mamba Elite

Mamba Elite має великий сенсор 5G від Razer, з 16,000 DPI, 450 швидкості ПФС і 50 G прискорення, з дизайном в хорошій лінії , що Razer виводить на ринок. У нього є дві основні кнопки, колесо з боковим клацанням, дві додаткові кнопки під коліщатком і дві кнопки з лівої сторони, тому його також можуть використовувати правші і лівші. Він має гумові бічні поверхні для поліпшення зчеплення і в цілому дуже ергономічний. Система освітлення Chroma, інтегрована в дві бічні смуги, колесо і упор для рук, має безліч параметрів кольорів та ефектів, оскільки вона має сім світлодіодів підсвічування на кожній стороні.

.

Mamba Elite

Razer Mamba Elite

кабель

 

оптичний, 16000 точок на дюйм

 

125 × 69,9 × 43,3 мм, 96 г

 

Правша, RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 6 додаткових кнопок.

Ironclaw RGB Wireless від Corsair

Ironclaw RGB Wireless має адаптер USB для бездротової зв'язку в діапазоні 2,4 ГГц , але також включає в себе Bluetooth для обладнання з даним типом підключення. Це миша, яка призначена для того, щоб її можна було тримати на долоні, з областями освітлення і оптичним датчиком 18 000 точок на дюйм, який відрізняється високою точністю і широкими можливостями налаштування.

Ironclaw бездротовий RGB

Corsair Ironclaw RGB Wireless

дротовий, бездротовий

 

PMW3391 від PixArt, 18000 пікселів

 

130 × 80 × 45 мм, 130 г

 

Правша, RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 4 додаткові кнопки, Bluetooth 4.0.

Logitech G502 Hero

G502 ГЕРОЙ є версією G502 з новим 16,000 DPI датчика замість 12000 DPI, з кращою швидкістю 400 PPS і прискоренням 40 G. Це підтримує вагу і габарити, а також включає в себе вагові коефіцієнти , які можуть додати до 18 грам . плюс. Він має дві додаткові кнопки вгорі, п'ять збоку і з бічними натисканням коліщатка, що робить його мишею, яку також можна використовувати в більш складних іграх. Включене освітлення - RGB. Довжина кабелю в обплетенні з тканини становить 2,1 метра.

G502 HERO

Logitech G502 HERO

кабель

 

оптичний, 16000 точок на дюйм

 

132 × 75 × 40 мм, 121 г (+18 г)

 

Правша, RGB-підсвічування, прискорення 40 G, 8 додаткових кнопок.

 

 

Реактор HP Omen

Omen реактор , за те , що нетиповий продукт HP, є зручна миша , щоб використовувати і дуже чутливі до всіх руху. Підставка для рук регулюється по висоті і має упор для великого пальця з лівої сторони, орієнтує його вправо. Поставляється кабель покритий металом, він гнучкий, але не зношується. З 16000 DPI, 400 IPS і 50G прискоренням це хороша ігрова миша. Використовуються перемикачі є оптомеханическими, з більш високою частотою виявлення клацань, ніж інші механізми, використовувані в мишах.

Omen Reactor

Реактор HP Omen

кабель

 

оптичний, 16000 точок на дюйм

 

122,5 × 80 × 41,6 мм, 160 г

 

Праворукая, розгін 50 Р.

Rival 650 SteelSeries

Конкурент 650 являє собою високоякісний TrueMove 3 датчика бездротової миші , який використовує з'єднання під назвою Квантовий бездротовий , що працює в діапазоні 2,4 ГГц з приймачем USB , щоб надати йому максимальну стабільність. Він має хорошу автономність використання, але його також можна використовувати з кабелем. Ви можете помістити всередину до восьми гир по 4 г кожна, щоб збільшити його вагу до 32 р. Він має додаткові кнопки на лівій стороні і персоналізовану RGB-підсвічування.

Суперник 650

SteelSeries Rival 650

дротовий, бездротовий

 

оптичний, 12000 точок на дюйм

 

131 × 69 × 43 мм, кабель 121 г sin (+32 г)

 

Правша, RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 4 додаткові кнопки.

HyperX Pulsefire Surge

Сплесків напруги Pulsefire є миша , яка забезпечує датчик PixArt PMW3389, який має до 16.000 чутливості DPI, 400 PPS і 50 G прискорення, що робить його одним з кращих там. Миша виконана для правшів, з двома додатковими кнопками ліворуч. У нього також є додаткова кнопка вгорі для зміни налаштувань чутливості " на льоту.

RGB-підсвічування вашого корпусу можна налаштувати за допомогою інструменту HyperX NGenuity . Він оснащений з'єднувальним кабелем USB 2.0 довжиною 1,8 метра. У нижній частині передбачені широкі накладки для полегшення пересування.

Імпульсний сплеск

HyperX Pulsefire Surge

оптичний, 16000 точок на дюйм

 

Правша, RGB-підсвічування, 3 додаткові кнопки.

Corsair M65 Elite RGB

М65 Elite RGB схожий на М65 Pro , але змінює датчик, який є 18,000 DPI зі швидкістю 400 PPS і прискоренням 50 G, конфігурується з кроком 1 DPI. У нього є бічна кнопка снайпера , яка миттєво знижує чутливість для точної стрільби в іграх. Всі кнопки налаштовуються, а його вага можна змінювати завдяки трьом грузикам за 6,33 м, які можна вставити в нього.

M65 RGB Elite

Corsair M65 RGB Elite

кабель

 

оптичний, 18000 точок на дюйм

 

116,6 × 75 × 39,1 мм, 97 г (+19 г)

 

Правша, RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 5 додаткових кнопок.

 

 

Corsair M65 Pro RGB

M65 Pro RGB

Corsair M65 Pro RGB

кабель

 

оптичний, 12000 точок на дюйм

 

118 × 39 × 39 мм, 115 г (+20,5 г)

 

Правша, RGB-підсвічування, 5 додаткових кнопок.

Для MMO і MOBA

  Меч-n-origin-of-asus.jpg

Миші для багатокористувацьких онлайн-ігор - Massive Online Battle Arena або MOBA і Massive Multiplayer Online , MMO - зазвичай потребують наявності великої кількості зіставлених клавіш. Набагато краще, якщо вони знаходяться в межах досяжності великого пальця, що дозволяє максимально використовувати бічну частину миші.

У разі MMORPG, таких як World of Warcraft , між діями персонажів і макросами можуть знадобитися десятки сполучень клавіш на клавіатурі. У разі MOBA це зазвичай обмежується п'ятьма або шістьма базовими навичками, і для них також є спеціальна миша, така як Razer Naga Hex 2. Наступні нижче миші легко налаштовуються і є хорошими компаньйонами для MMO.

Naga Pro de Razer

Naga Pro є кращою миші Razer має на ринку. Крім бездротового зв'язку, що означає невелике збільшення ваги, він має можливість підключення по Bluetooth, USB-адаптер і кабель, що робить його універсальним. Він також має три бічні панелі для різних типів ігор, будь то FPS, MOBA або MMORPG. Він дуже точний, гарно лягає і володіє високою автономністю. Це найкраща та найбільш універсальна миші на ринку.

Naga Pro

Razer Naga Pro

дротовий, бездротовий

 

Фокус +, 20000 PPP

 

119 × 74,5 × 43 мм, кабель 117 р sin

 

Правша, RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 19 додаткових кнопок, Bluetooth 5.0.

Razer Naga Trinity

Naga Трійця є швейцарським армійським ножем для геймерів , які люблять більше , ніж один жанр. На лівій стороні знаходиться ряд контактів для налаштування трьох різних панелей: одна з двома кнопками (набори шрифтів), інша з колом з семи кнопок (MOBA) і остання з дванадцятьма кнопками (MMORPG). Його можна змінити на льоту, і кожна панель управляється через Synapse 3.0 .

Він має настроюється RGB-підсвічування і оптичний датчик 5G з роздільною здатністю до 16000 точок на дюйм. Він має дуже плавне ковзання завдяки нижнім подушечок і вагою 120 р.

 

Нага Трініті

Razer Naga Trinity

кабель

 

Оптичний 5G, 16000 точок на дюйм

 

119 × 74 × 43 мм, 120 г

 

Правша, RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 16 додаткових кнопок.

Scimitar RGB Elite від Corsair

Ятаган RGB Elite

Corsair Scimitar RGB Elite

оптичний, 18000 точок на дюйм

 

RGB-підсвічування, 14 додаткових кнопок.

Tt eSports Nemesis

Nemesis є миша призначена для тих , хто хоче мати кілька ключів в межах досяжності їх великого пальця, тому що це також легко налаштовується. Він має обертовий барабан і рухливі клавіші, що забезпечує ідеальну конфігурацію для користувача. Дії для кожної клавіші настроюються через додаток-компаньйон для Windows. У нього хороший сенсор PMW3360 до 12000 DPI, 50 G і 250 PPS.

 

Немезіда

Tt eSports Nemesis

кабель

 

оптичний, 12000 точок на дюйм

 

111 × 88.5 × 38.39 mm,

 

Правша, RGB-підсвічування, прискорення 50 G, 13 додаткових кнопок.

UtechSmart Venus

Венера

UtechSmart Venus

кабель

 

лазер, 16400 точок на дюйм

 

117 × 76 × 38 мм, (+19,2 г)

 

Правша, RGB-підсвічування, прискорення 30 GG, 15 додаткових кнопок.

Ексцентриситет

Logitech MX Ergo Series

MX Ergo є трекбол або трекбол миші, в якій ви не повинні переміщати мишу , але м'яч , який знаходиться на вершині її з великим пальцем. MX Ergo можна нахиляти під кутом 20 °, щоб пристосувати його до потреб користувача. Він використовує вдосконалений оптичний датчик для відстеження руху, і його точність можна регулювати за допомогою кнопки вгорі.

У него есть две дополнительные кнопки рядом с основной левой кнопкой, а дисковый переключатель имеет боковые щелчки. Его можно подключить через Bluetooth или через беспроводной адаптер в диапазоне 2,4 ГГц. Он включает в себя внутреннюю батарею, рассчитанную на четыре месяца работы, и заряжается через порт micro-USB.

Его также можно использовать с системой Logitech FLOW , которой, установив программу на несколько ПК, можно управлять с помощью одной и той же мыши, просто поднеся ее к краю экрана, чтобы она появилась на следующем компьютере.

MX Ergo

Logitech MX Ergo

 проводной, беспроводной

 

оптичний, 440 пікселів на дюйм

 

132,5 × 51,4 × 6,1 мм, 259 г

 

8 додаткових кнопок, Bluetooth 4.0.

ERGO M575

Logitech ERGO M575

бездротовий

 

оптичний, 2000 точок на дюйм

 

134 × 100 × 48 мм, 145 г

 

Правша, Bluetooth 5.0.

Logitech MX Вертикальний

Ця модель також спроектована так, щоб бути ергономічною, тому рука і зап'ястя знаходяться в більш зручному положенні, щоб уникнути травм. Сама миша має досить загальні характеристики, з налаштованим датчиком на 4000 точок на дюйм, з трьома варіантами підключення: Bluetooth і в парі з трьома пристроями; адаптер в діапазоні 2,4 ГГц; і знімний кабель через порт USB Type-C.

 

MX Вертикальний

Logitech MX Вертикальний

, 4000 ппс

 

120 × 78,5 × 79 мм, 135 г

 

4 додаткові кнопки, Bluetooth 4.2.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner